Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Finaller..

karinaa

Trainee
Tepki
237
Arkadaşlar nasıl gidiyor başladı mı başlayacak mı finalleriniz. Benim haftaya.. Çalışıyorum çalışmaya çalışıyorum ama bugün bir stres geldi zaten tüm sınavlar arka arkaya sınavlar arka arkaya oluşunca daha bi stres oldum stres olunca çalışamıyorum çalışamayınca stres ediyorum kısır döngüsüne girdim ajdvajhdgas Sizlerde nasıl..

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Anatomi gören var mı, Allah aşkına nasıl çalışıyorsunuz şu dersi ya, hiçbir şey durmuyor aklımda

Konu Sahibi
karinaa

karinaa

Trainee
Tepki
237
Konu Sahibi
karinaa

karinaa

Trainee
Tepki
237
Off bugün iki tanesine girdim en son kağıda çarpım tablosu yazsam da dolu gözüksün diyesim geldi öyle kötü geçti yazdım bir şeyler inşallah büte falan kalmadan geçerim. Diğerinden de 85 almışım bir şekilde o güzel geçti yarında var haftaya kadar full finaller ile savaş halindeyim
insallah hepsi güzel geçer Allah bu forum üyelerine büte kalmayı nasip etmesin.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

İyi ki tıp okumuyorum. Sıfır bile değil kesin eksilerde alırdım. Daha temele tahammül edemiyorum sjksks
vallahi onun ayrı bir büyüsü var diye düşünüyorum ya okuyan tanıdıklarım tabletten okuya okuya gidiyo bir yerden sorayım diyorum çat söylüyor beyinlerine tık alıyorlar vallahi ahgsıud

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
insallah hepsi güzel geçer Allah bu forum üyelerine büte kalmayı nasip etmesin.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

vallahi onun ayrı bir büyüsü var diye düşünüyorum ya okuyan tanıdıklarım tabletten okuya okuya gidiyo bir yerden sorayım diyorum çat söylüyor beyinlerine tık alıyorlar vallahi ahgsıud
Şu büyünün sırrını sorabilir miyim bi arkadaşım soruyor da

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Pazartesi başlayıp Pazartesi bitecek 11 ders... :cry:😭
Stres,hasta olmamaya çalışma, her derse az da olsa çalışabilmek için zaman ayırma ...

opia

Trainee
Tepki
122
Bugün girdiğim sınav berbattı. Hayat bana boşa çabalıyorsun diye işaret veriyordur belki de. Emin değilim.