Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol
Tepki
43

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Mesaj Alanları Hakkında Profil Ziyaretçileri

• Merhaba Ben İlayda bu saatte rahatsız ettiğim için gerçekten çok özür dilerim sizin isminizi bilmiyorum ama sizden bir şey rica edebilir miyim benim çok acil bir işim var daha doğrusu şöyle açıklamak isterim Bölümümde aldığım Dilbilimi dersi hocamız FİNAL sınavı yerine 4 sayfalık bir deneme yazmamızı istedi ve sadece 1 hafta süre verdi o da tam 4 tane sınavım olduğu zamana denk geldi ve sınava mı çalışayım yoksa ödev mi yazayım derken ödevi yazdım ama pek olmadı gibi çünkü araştırılması çok uzun bir konu ve hoca çok kısıtlı bir zaman verdi ve ödevin de konusu gerçekten çok zor sizden ricam dilbilimi dersi alan bir tanıdığınız ya da bu netizen turkey'de biri var mı bana yardım edebilecek ve ödevin teslim tarihi 16'si gece yarisina kadar yani kisitli zamanim eger yardim ederseniz gercekten beni cok buyuk bir yukten kurtarmis olursunuz ama yanlis anlamayin lutfen sizi kesinlikle zorlamiyorum sadece yardim etmek isterseniz diye söylüyorum.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…

Profil görüntülenmeleri

17

Son görüntüleyenler

1. 17 Profil ziyaretçileri
  2. Blabla
  3. Lilyy
  4. Haney 🍯