Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Duyuru Forum Halkı Kendi Yöneticisini Seçiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
oylama işine neden karşı çıkıldığını ben anlamadım. burada kim aktifse ve kullanıcılar tarafından seviliyorsa doğal olarak o kişi seçiliyor zaten bir şeylere adaylık vs. olduğunda. herkes aktif olup oy toplayabilir ve adaylık koyabilir. gruplaşma ile ilgisi oldğuunu düşünmüyorum ve bence oylamayla seçsek güzel olurdu

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
bence oylamayla secsek daha iyi olur sonra modun biri tarafindan sacma sapan cocuk musunuz diye azarlandigimiz olabiliyor 😭
evet bu arada başlarda sırf cümleye büyük harfle başlayıp noktayla bitirdikleri için mod olan arkadaşlar var hiç hak etmedikleri halde. onun yerine kendimiz seçsek daha güzel olur

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Şu an gruplaşma olmasa bile bu gibi durumlar gruplaşmaya itiyor bence. Ayrıca yeni gelen kullanıcılar doğal olarak kimseyi tanımıyor oluyor. O kişilerin neye göre oy vermesini bekleyeceğiz?
hiçbir şey yapmayan kişileri mod diye kendileri seçeceklerine bizim oy vermemiz daha mantıklı geliyor bana. oylamalarda zaten max 60-70 kişi oy kullanıyor yeni gelen kullanıcıların oy kullanacağını sanmıyorum. burda kimlerin aktif olduğu, bir şeylerle ilgilenip ilgilenmeyeceği belli ona göre oy verildiğinde neden bir problem ortaya çıksın ki

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Sadece aktifliğe göre oy vermek ne kadar doğru? Ayrıca ben şu ana kadar işini yapmayan bir mod görmedim. Gerekli yerlerde gerekli konulara müdahele ediyorlar bence. Buradakilere istedikleri gibi davranmak için arkadaş grubundan birini mod seçtirip kendilerini güvence almaları fikrine karşıyım ben.
tenebris rapor attığımızda keyfi şekilde raporu reddediyor mesela ne iş yapmış ki burada? sadece aktifliğe göre demedim zaten foruma ilgilenebilecek kişiler dedim objektifliğini koruyamayacak olanı seçmeyiz ki

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
@cruel summer yanlış anlaşıldı bence
Şu an gruplaşma olmasa bile bu gibi durumlar gruplaşmaya itiyor bence. Ayrıca yeni gelen kullanıcılar doğal olarak kimseyi tanımıyor oluyor. O kişilerin neye göre oy vermesini bekleyeceğiz?
Burda demisti herhangi bir kişiyi veya grubu hedef almadı bence şu anda gruplaşma yok diyerek.

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Şu konuya açıklık getireyim. O gün engellediğim kişi tarafından 5 rapor üst üste gönderilmiş bir konuda, o konuyu ben hatırlamıyorum ama kendisi hatırlıyordur. 5'inden 2'si mantıklıydı ve gerekeni yaptık. Geri kalan 2 sine admini atadım. Son biri çok sacmaydı, ve 3 dakika içinde 5 rapor gelince bende boyle birşey yazdım. Ki rapor sistemini gereksiz meşgul etmekte kurala aykırı. Yine de kendisi alındıysa kusura bakmasın.
o raporu engellediğin kişi değil ben attım yalnız ve hakaret vardı içerisinde nesi saçma oluyormuş

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
5 sayfalık bir gönderiyi okurken sizin arkadaş olduğunuzu şu an anladım. O gönderiye yaptığım yorum kurallar ile ilgiliydi. Forum kurallarını öyle bir başlığa attım ve bana cevap veren kişileri okudum. Gruplaşma olduğunu düşünseydim cümleme şu an gruplaşma olmayabilir ama diye başlamazdım zaten. Sizi biraz fazla darlamışlar galiba bu konuda ki bu kadar ciddiye alıyorsunuz yazılanları.
tam olarak böyle oldu bir de deminki konunun üstüne gelince doğrudan bize diyorsun sandım ben kusura bakma 💜

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Cruel summer nispeten yeni bir kullanıcı. Ne kadar aktif olduğunu bilmiyorum ama olaylara çok hakim olmayabilir. İnsanların en yakınına oy vereceğini düşünmek de çok doğal bence illaki öyle oy veren olacaktır. Zaten Uranyum oylama olsun mu diye anket açar. Konuyu çok uzatmaya gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...