Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Önemli Nerede Bu Forum Halkı?

Burak

Trainee
Tepki
44
IMG_20231008_221045.jpg

Aslında 24 saat içerisinde çok fazla kullanıcı giriş yapıyor ancak birçoğu konu açmıyor ve yorum yapmıyor. Foruma ne zaman girsem hep aynı kişilerin konu açtığını ve yine hep aynı kişilerin yorum yaptığını görüyorum. Üye olmadan forumda gezenlerin sayısı da oldukça fazla. Umarım aktiflik artar ve güzel bir ortam oluşur.

nevertheless

Trainee
Tepki
77
eğlenceli bazı etkinlikler olsa(kaos olmayan) daha fazla kullanıcı aktif olur gibime geliyor.

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Uranyum bizim vicdansız hocalar çok ödev verdi yaa 😭 bir yardım eli uzatsaydın

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
965
Bizim anlayışlı hocalar durmadan ezber veriyor ne yapcağımı bilemiyorum zar zor buraya giriyorum 15 tatilde bol bol aktif olurum diyordum tatil hazırlıkları yaptıık ama off bende bir süre ara verebilirim konu hazırlamaya bile vakit bulamıyorum

Ü

Üye silindi 187

Okul açıldı dersler ağır ve konular eskisi gibi sarmıyor.Kpop konuları bile döngüye girdi sürekli aynı gruplar konuşuluyor kişisel olarak başka rahatsız olduğum şey de yakın kişilerin konu açıp alakasızca sohbet etmesi sohbet etmeyin demiyorum ne haddime ama konuyla alakasız sohbet ediliyor.Yazın forum yeni açılmıştı ve en iyi hali oydu az kişi vardı ama herkes konu açıp konu hakkında tartışıyordu.