Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Önemli Forum Rozetleri Kuralları

Netizen

Üst Yönetici
Tepki
2
Merhaba arkadaşlar şu konulara artık açıklık getirelim. Şuanlık forumda 5 sınıf var.
  1. Yöneticiler
  2. Moderatörler
  3. Forum Kraliçesi
  4. Forum Ağası
  5. Ayın Üyesi
Yönetici ve Moderatörlerin görevi forum düzenini sağlamak ve çeviri yapmaktır.

Forum kraliçesi: Forum tarafından seçilen kişi. Seçilmeden MAX 1 AY tahta kalabilir. 1 ayı doldurduktan sonra eğer tahtan indirilemezse 1 AY daha devam eder. Tahtan indirilene kadar devam eder. (Oylama ile tahtan inebilir)

quen.PNG

Kazanan kişiye:
  1. 1 Rozet verilir. (Kraliçelik rozeti)
  2. Ekstra yetkiler verilir. (Daha sonra ayrıntılı yazarım)
  3. Forum üyelerinden 3 kişiye Rozet hediye edebilir veya kendine alabilir.

Forum Ağası: Forum tarafından seçilen kişi. Seçilmeden MAX 1 AY tahta kalabilir. 1 ayı doldurduktan sonra eğer makamdan indirilemezse 1 AY daha devam eder. Makamdan indirilene kadar devam eder. (Oylama ile makamdan inebilir)

aga.png

Kazanan kişiye:
  1. 1 Rozet verilir. (Ağalık rozeti)
  2. Ekstra yetkiler verilir. (Daha sonra ayrıntılı yazarım)
  3. Forum üyelerinden 2 kişiye Rozet hediye edebilir. (1 tanesini kendine alabilir.)

Ayın Üyesi: Son 1 ay içinde forumda en aktif olan kişidir.

Kazanan kişiye:
  • 1 Rozet hediye edilir (kendi seçtiği).

Bu kurallar 09.07.2023 den itibaren geçerlidir.

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Herkes burada önemli seyleri tartışırken ben cumeberlay ve Uranyum admin arasındaki kaos isimli dedikodu başlığında başlık açmaya düşündüm ama sonra forumdaki ömrümün daha uzun olmasını istediğim için vazgeçtim 😂
Konudan bağımsız ama gif çok iyi izlemekten kendimi alamıyorum

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Ayın bitmesine daha çok var aslında şu anki kraliçe rütbesinin özelliklerini kullanabiliyor olsa iyi olurdu 🤔 Hiç olmadı yeniden kraliçe yapalım kendisini kimse ayaklanıp kraliçeyi tahttan indirmeye kalkmasın ತ⁠_⁠ತ