Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Forum Üyeleri Size Hangi Rengi Andırıyor

Ü

Üye silindi 189

@augustine bana pembe rengi animsatiyor neden bilmiyorum

@ask cok hot oldugu icin kirmizi diyorum

@bbequitedontcry mor rengi animsatiyor cok cool cok cok asil

@CumberLay🔥 ve @Tubisss mavi rengi animsatiyor cok sakin ve huzur verici auralari var

@Vankedisi🐈 cok neseli sirin bir vibe verdigi icin sari

@ledzeppelin cok cool ve iyi anlamda sert bi vibe verdigi icin siyah

@Betty cok comfort person gibi hissettirdigi icin yesil

@fosforlucevriye kendi ayaklari uzerince, ne yaptigini bilen dobra biri vibei verdigi icin zumrut yesili

@Prenses Ciklet icin pembe diycem cunku profili pembe dikkatimi dagitiyor ama kendisi cumhurbaskani barbie pembesi aka guclu lider

@forchrysalis inan neden hic bilmiyorum ama turuncu. kendisinden inanilmaz bi enerji aliyorum cok neseli bi enerji bu

eveeettt aklima geldikce eklerim siz ne dusunuyorsunuz

Moderatörün son düzenlenenleri:

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,196
Tespitlerin beni çok mutlu etti ve zümrüt yeşili kadife bi takımım var gerçekten kxvdosbdodjoxxjxjhx
Bence de sen pembesin @augustine . Modern, duyarlı, bir o kadar da mantıklı ama sınırlarını bilen biri gibi geliyorsun.
@ledzeppelin bence sen bordosun, çok mentleşmedik ama yazılarını okuyorum hep, senden inanılmaz bordo enerjisi alıyorum. Böyle hayatın çarpıcılığı içindeki hüzün gibi yani en çarpıcı renk bence kırmızı onun içindeki hüzün de bordo yani sen gibi. Bugün çok şiirselim ama umarım anlatabilmisimdir, yazıların bana çok böyle hissettiriyor kdvxksvfjdhdjhddjfjhdjdj
@ask bence sen turuncusun, bana inanılmaz mandalina portakal hissi veriyorsun kxbxkxdjbsodbdjshdkdbdk yani böyle çok tatlış aslında ama çevre koşulları yüzünden erken toplanirsan ekşi

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,196
@hiçbirfandomamensupdeğilim bence sen sarısın, bayağı eğlenceli biri olduğunu dusunuyorum ve svt mingyu bi ara profil fotondu o yüzden hot bir yanın olduğunu düşünüyorum. Bir de bazen şaşırtıcı şekilde çok ciddi de konusabiliyorsun bu da hot bi durum bence ksvfksbdkbfksbfkfb

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,196
Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Tespitlerin beni çok mutlu etti ve zümrüt yeşili kadife bi takımım var gerçekten kxvdosbdodjoxxjxjhx
Bence de sen pembesin @augustine . Modern, duyarlı, bir o kadar da mantıklı ama sınırlarını bilen biri gibi geliyorsun.
@ledzeppelin bence sen bordosun, çok mentleşmedik ama yazılarını okuyorum hep, senden inanılmaz bordo enerjisi alıyorum. Böyle hayatın çarpıcılığı içindeki hüzün gibi yani en çarpıcı renk bence kırmızı onun içindeki hüzün de bordo yani sen gibi. Bugün çok şiirselim ama umarım anlatabilmisimdir, yazıların bana çok böyle hissettiriyor kdvxksvfjdhdjhddjfjhdjdj
@ask bence sen turuncusun, bana inanılmaz mandalina portakal hissi veriyorsun kxbxkxdjbsodbdjshdkdbdk yani böyle çok tatlış aslında ama çevre koşulları yüzünden erken toplanirsan ekşi
Yazını çok beğendim teşekkür ederim, yanlış da sayılmaz kesinlikle katılıyorum. Bence ben aynı zamanda griyim, çok yok olmuş gibi hissediyorum, varlık ile yokluğun ortasında gibi.

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,196
Tepki
96
Diğer üyeleri pek bilmiyorum ama kendim için kahverengi yahut yeşil olsun isterdim. Sonbahar sevdamı biliyorsunuz kahverengi o sebepten. Yeşil ise Hz.Muhammed(sav)'in en sevdiği renk olması sebebiyle. 🍂 ☺️

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Kıpppkırmızıyım dogru analizler tebrik ettim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

😭😭😭💞💞
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

@augustine bana pembe rengi animsatiyor neden bilmiyorum

@ask cok hot oldugu icin kirmizi diyorum

@bbequitedontcry mor rengi animsatiyor cok cool cok cok asil

@CumberLay🔥 ve @Tubisss mavi rengi animsatiyor cok sakin ve huzur verici auralari var

@Vankedisi🐈 cok neseli sirin bir vibe verdigi icin sari

@ledzeppelin cok cool ve iyi anlamda sert bi vibe verdigi icin siyah

@Betty cok comfort person gibi hissettirdigi icin yesil

@fosforlucevriye kendi ayaklari uzerince, ne yaptigini bilen dobra biri vibei verdigi icin zumrut yesili

@Prenses Ciklet icin pembe diycem cunku profili pembe dikkatimi dagitiyor ama kendisi cumhurbaskani barbie pembesi aka guclu lider

@forchrysalis inan neden hic bilmiyorum ama turuncu. kendisinden inanilmaz bi enerji aliyorum cok neseli bi enerji bu

eveeettt aklima geldikce eklerim siz ne dusunuyorsunuz
DOGRU ANALİZ

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

@bbequitedontcry sen bts morusun armydaşım benim
@Beria sen hem mavi gibisin hem mor gibisin hemde yeşil gibisin birazda grilik barındırıyorsun içinde ama sana morcivert diyicem çünkü neden olmasın
@CumberLay🔥 gökkuşağı ama yoğun olarak hafif sarımsı turuncusun aynı bloomun ateşi gibi
@Gülzssx🐢 sen mavi, sarı, turuncu, pembe ve yeşilin pastel tonları gibisin bence çok tatlısın
@kelebek çingene pembesi dermişim şaka şaka açık pembesin
@hiçbirfandomamensupdeğilim sütlü kahverengi - lacivert - gri. Gri gibi safe hissettiriyorsun. Bazı insanlar olur ya samimi olmasanız bile yanında kendini kasmazsın stres yapmazsın rahat edersin tam olarak öylesin bu rahat enerjin ve samimiyet için sana lacivert verdim. Kahverengi çünkü kahveyi severim🤭
@Prenses Ciklet sakız pembesi gibisin çok tatlısın (sakız pembesi var mı bilmiyom yoksa da bişi değişmez sakız pembesisin.)
@Melc solaria güneş ve ay prensesi stella gibi sarısın
@ziggystardust bordo-siyah sexy, zengin ve asil bi vibe
@ledzeppelin gri-mavi-mor. Bence çok düşünüyorsun ve doğru olanı bulmaya çalışıyorsun bu yüzden gri dedim. Mavi gibi safe hissettiriyorsun. Zengin bi havan olduğu içinde mor dedim
@ask koyu kırmızı-koyu yeşil ve siyah vibe veriyorsun
@Tubisss buz mavisisin en sevdiğim renk 🤭
@danbi sarı gibi ışıl ışıl
@inx turuncumsu kırmızı ve yeşilsin
@revelimderevelim morsun bana mor biraz bahtsız vibe veriyo aynı sen
@🐼×͜×🐼 belki emojindendir ama siyah - beyaz vibe veriyosun bi de lacivert
@callmeswarley siyah-sarı
@JkunTavşanDişleri lacivert
@aycik mor
@andromeda maviş
Bu gidişle tüm forumu yazıcam duruyorum.
Aşığım sana ve ciddiyim

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
@bbequitedontcry sen bts morusun armydaşım benim
@Beria sen hem mavi gibisin hem mor gibisin hemde yeşil gibisin birazda grilik barındırıyorsun içinde ama sana morcivert diyicem çünkü neden olmasın
@CumberLay🔥 gökkuşağı ama yoğun olarak hafif sarımsı turuncusun aynı bloomun ateşi gibi
@Gülzssx🐢 sen mavi, sarı, turuncu, pembe ve yeşilin pastel tonları gibisin bence çok tatlısın
@kelebek çingene pembesi dermişim şaka şaka açık pembesin
@hiçbirfandomamensupdeğilim sütlü kahverengi - lacivert - gri. Gri gibi safe hissettiriyorsun. Bazı insanlar olur ya samimi olmasanız bile yanında kendini kasmazsın stres yapmazsın rahat edersin tam olarak öylesin bu rahat enerjin ve samimiyet için sana lacivert verdim. Kahverengi çünkü kahveyi severim🤭
@Prenses Ciklet sakız pembesi gibisin çok tatlısın (sakız pembesi var mı bilmiyom yoksa da bişi değişmez sakız pembesisin.)
@Melc solaria güneş ve ay prensesi stella gibi sarısın
@ziggystardust bordo-siyah sexy, zengin ve asil bi vibe
@ledzeppelin gri-mavi-mor. Bence çok düşünüyorsun ve doğru olanı bulmaya çalışıyorsun bu yüzden gri dedim. Mavi gibi safe hissettiriyorsun. Zengin bi havan olduğu içinde mor dedim
@ask koyu kırmızı-koyu yeşil ve siyah vibe veriyorsun
@Tubisss buz mavisisin en sevdiğim renk 🤭
@danbi sarı gibi ışıl ışıl
@inx turuncumsu kırmızı ve yeşilsin
@revelimderevelim morsun bana mor biraz bahtsız vibe veriyo aynı sen
@🐼×͜×🐼 belki emojindendir ama siyah - beyaz vibe veriyosun bi de lacivert
@callmeswarley siyah-sarı
@JkunTavşanDişleri lacivert
@aycik mor
@andromeda maviş
Bu gidişle tüm forumu yazıcam duruyorum.
Koyu kırmızıda anlasalim😭💞