Netizen Turkey Ho┼č Geldiniz!

Netizen Forum, T├╝rkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-T├╝rk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tart─▒┼čmalar, Son ├ç─▒kanlar ve dahas─▒.

Kay─▒t Ol

Foruma Yeni Kategoriler Ekleyelim Mi?

2307

Fanbase Starter
Kat─▒l─▒m
11 May 2023
Tepki
1,173
Ya jsjaojaoajaoakala a├ž─▒k├žas─▒ b├Âyle dememin sebebi Noodle hakk─▒nda bir payla┼č─▒m yapmak istememden kaynakl─▒ janakankanakaka hangi kategoriye koyaca─č─▒m─▒ se├žemedim uahaianaonakana

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Kat─▒l─▒m
11 May 2023
Tepki
1,302
Her ┼čey benim i├žin gayet iyi.Anket de varm─▒┼č.Ama sorun ben a├žmas─▒n─▒ bilmiyorum­čĄŽ­čĆ╗ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ­čĹŹ­čĆ╗

eyusei

Trainee
Kat─▒l─▒m
11 May 2023
Tepki
22
Bu arada kategori de─čil tepkilere ­čśŹ emojisi yerine kalp eklemek daha ho┼č olabilir sanki kalp her ┼čeye gidiyo da bu her ┼čeye gitmiyo ya...

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Kat─▒l─▒m
11 May 2023
Tepki
1,302
Bence kore yemekleri bolum

u ola bilir.tarif fln paylasiriz­čśů

BobaTea

Fanbase Starter
Kat─▒l─▒m
10 May 2023
Tepki
2,627
Bence forumla ilgili ya┼čad─▒─č─▒m─▒z aksakl─▒klar─▒ bildirebilece─čimiz ve forumdaki ├Âzellikleri nas─▒l kullanabilece─čimizle ilgili birbirimize soru sorup yard─▒m edebilece─čimiz bir kategori a├ž─▒lmas─▒ iyi olur.

NetizenAdmin

├ťst Y├Ânetici
Kat─▒l─▒m
8 May 2023
Tepki
580
Bence forumla ilgili ya┼čad─▒─č─▒m─▒z aksakl─▒klar─▒ bildirebilece─čimiz ve forumdaki ├Âzellikleri nas─▒l kullanabilece─čimizle ilgili birbirimize soru sorup yard─▒m edebilece─čimiz bir kategori a├ž─▒lmas─▒ iyi olur.
Asl─▒nda sizden gelenler kategorisi bunun i├žin, soru ┼čikayet ├Âneri vs.

digustingshaat

Trainee
Kat─▒l─▒m
11 May 2023
Tepki
202
genel gaming (oyunlar) olabilir ? bu arada y─▒llard─▒r kulland─▒─č─▒m en g├╝zel forum ┼čakas─▒z herkes kendi halinde sayg─▒ sevgi tak─▒l─▒yor bizim evden daha iyi oldu─ču kesin :)
hepiniz seviyorum

BobaTea

Fanbase Starter
Kat─▒l─▒m
10 May 2023
Tepki
2,627
genel gaming (oyunlar) olabilir ? bu arada y─▒llard─▒r kulland─▒─č─▒m en g├╝zel forum ┼čakas─▒z herkes kendi halinde sayg─▒ sevgi tak─▒l─▒yor bizim evden daha iyi oldu─ču kesin :)
hepiniz seviyorum
Evet herkes ba┼čkalar─▒n─▒n fikirlerine sayg─▒ duyuyor kat─▒lmasalar bile. Az ki┼či olmam─▒z─▒n da etkisi var bence.

BobaTea

Fanbase Starter
Kat─▒l─▒m
10 May 2023
Tepki
2,627
Genel bir M├╝zik ba┼čl─▒─č─▒ a├žmak m├╝mk├╝n m├╝? ├ç├╝nk├╝ ┼čark─▒ ├Ânerileri gibi konularda genelde Kpop, T├╝rk├že ve yabanc─▒ kar─▒┼č─▒k ├Âneriliyor. Belki asya m├╝zi─či ve Asya d─▒┼č─▒ m├╝zi─či de onun alt─▒na ├žekebiliriz. ├ľzel olarak diskografi ba┼čl─▒─č─▒ da a├ž─▒labilir tek bir sanat├ž─▒n─▒n m├╝zik katalo─čunu tan─▒tmak isteyenler i├žin. Ger├ži o ne kadar kullan─▒l─▒r emin de─čilim.

2307

Fanbase Starter
Kat─▒l─▒m
11 May 2023
Tepki
1,173
Konudan ba─č─▒ms─▒z durum k─▒sm─▒na nas─▒l foto─čraf ekleyebilirim?

├ťst