Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Forumda Abartıldığını Düşündüğünüz Bir Kullanıcı Var Mı?

Konu Sahibi
A

Anonymous (cd2c)

Kanının ısınmaması bile başlıca bir sebep aslında. Ama durduk yere sadece isim verirsen insanların bunu saçma bulması gayet normal. Önce ne denilmek istediğini anlayıp, ona göre cevap vermelisin belki de.
Ha sebep söylemek istemeye de bilir tabii ki. Ama söyleyecek bir sebebinin bile olmaması üzgünüm ama fazlasıyla komik. En azından ben altını dolduramayacağı söylemlerde bulunanlara bu gözle bakıyorum.
Sevmiyorum çünkü sevmiyorum oldu mu şimdi? Çok saçma ya altı doldurmak dediğin şey tek kelime eklenmesi

Konu Sahibi
A

Anonymous (0a1a)

Ayrıca mineyi seviyorum ben o user değilim başka bir userım

Konu Sahibi
A

Anonymous (550f)

Başlığa ters tek cümlem olmaması haricinde herşey normal.
Sevgili panda başlık ve konu sebep belirtilmesini gerektirmiyor. Bu yüzden burda birinden bahsederken sebebe gerek yok, birinin abartıldığını düşünmek ve o kişiyi sevmemek aynı şey değildir.

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,773
Böyle yaparak ve anonim başlıkta her şeyi sorgulayarak bağlıyosunuz insanın elini kolunu zaten anonim olmanın bir olayı kalmıyor.
tamam da anonimsin sonuçta😁😁 hiçbir baskı altında değilsin. biri sana duymak istemediğin bir şey söylediğinde kolayca görmezden gelebilirsin ve sen hariç kimse bilmez

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Ben biraz abarttığınızı düşünüyorum. Bir insan herkesten pozitif enerji almak zorunda değil. Belki yazdığı bir cümle, kullandığı bir gif, açtığı bir başlık bile o kişiye karşı bir önyargı oluşturmuş ve o kişiyi sevmemiş olabilir. Hatta bunu kendi bile yapmasına gerek yok. Birinizin o kişiye karşı yazdığı aşırı sevgi dolu bir cümleden bile soğumuş olabilir bu gayet normal şeyler. Günlük hayatın akışında olan durumlar. Bunu karşındakini kırmadığın ya da ona kendini kötü hissettirmediğin sürece söyleyebilirsin. Ve bunun için somut bir olay bile gerekmez. Böyle bir başlık açılmış anonim kişide kırıcı bir hale getirmeden o kişinin ismini vermiş. Böyle şeylerden rahatsızsanız yöneticilerle konuşursunuz başlıklar açılmaz.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben biraz abarttığınızı düşünüyorum. Bir insan herkesten pozitif enerji almak zorunda değil. Belki yazdığı bir cümle, kullandığı bir gif, açtığı bir başlık bile o kişiye karşı bir önyargı oluşturmuş ve o kişiyi sevmemiş olabilir. Hatta bunu kendi bile yapmasına gerek yok. Birinizin o kişiye karşı yazdığı aşırı sevgi dolu bir cümleden bile soğumuş olabilir bu gayet normal şeyler. Günlük hayatın akışında olan durumlar. Bunu karşındakini kırmadığın ya da ona kendini kötü hissettirmediğin sürece söyleyebilirsin. Ve bunun için somut bir olay bile gerekmez. Böyle bir başlık açılmış anonim kişide kırıcı bir hale getirmeden o kişinin ismini vermiş. Böyle şeylerden rahatsızsanız yöneticilerle konuşursunuz başlıklar açılmaz.
Benimde negatif enerji aldığım sevmediğim kişiler var ama yazıpta uğraşmak istemiyorum. Burda bana karşıda öyle düşünen kişiler vardır ama umrumda değil. Arada girip bir iki şey yazdığım yerden hiç tanımadığım birinin lafları beni kıracak değil. Ha bir şeylere karlı çıkıyorsam da bu genel anlamda kişilerin Farklı gruplara karşı absürt derecede Farklı tavırlarınadır. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama benim için bir şeyi eleştirirken aynı şeyi kendinizinde yapmaması lazım. Ama artık onu da yapmayacağım çünkü bu sene anladım ki insanların çoğu nato kafa nato mermer