Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Forumda En Beğendiğiniz Üye

Konu Sahibi
A

Anonymous (901a)

Çok sevindim adımı burada gördüğüme. Çok teşekkür ederim 💙 Ama sanırım anonim biri etiketlediğinde bildirim gelmiyor. Bir bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi? Bildirimler kısmında görmedim çünkü.
💜💜

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,862
Anladım çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için. Çünkü bir an şaşırdım başlığa girince. Bildirim gelmediği için kendimi beklemiyordum.
sanırım anonim olduğu için gelmiyor ama anonimbiri sizi etiketledi şeklinde olabilirdi aslında

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,105

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,461
Aşkım kadın:love:
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkür ederim :love:

Öncelikle @BobaTea , kadın resmen mükemmel. :love:

Sonra aralarında bir sıralama olmaksızın (Kendimi Somer Şef gibi hissettim) en çok iletişim kurup başlıklarım altında konuştuğum @fosforlucevriye @ledzeppelin @Mervidal @andromeda @JkunTavşanDişleri @callmeswarley @Betülliçe✨ @hiçbirfandomamensupdeğilim @Havuçlu Tarçınlı Kek @Haney 🍯 @Kaudupul @kayısı @Arven @peterpan
Asıl ben teşekkür ederim 🤗 sen tarafından böyle bir başlığa etiketlenmek bir şeref

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Aşkım kadın:love:

Teşekkür ederim :love:

Öncelikle @BobaTea , kadın resmen mükemmel. :love:

Sonra aralarında bir sıralama olmaksızın (Kendimi Somer Şef gibi hissettim) en çok iletişim kurup başlıklarım altında konuştuğum @fosforlucevriye @ledzeppelin @Mervidal @andromeda @JkunTavşanDişleri @callmeswarley @Betülliçe✨ @hiçbirfandomamensupdeğilim @Havuçlu Tarçınlı Kek @Haney 🍯 @Kaudupul @kayısı @Arven @peterpan
Çok teşekkürler 🧡 zaten daha önce de söylemiştim seni forumda görmek beni mutlu ediyor forumun güvenli limanı gibisin sen hep burda kalll 🌸🌸🌸