Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Forumun En Zeki Kullanıcıları

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,097

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,483

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Cidden @peterpan bana fizik çalıştırır mısın 🥺🥺🥺👉🏻👈🏻 lütfeeeenn 🥺🥺
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ciddi misin?
Valla ben ucunuzu de baslarda daha universite civari dusunuyodum yeri geliyo hem yasinizin getirdigi o ozellikleri tasiyosunuz yeri geliyo olaylara falan sizin yasinizdakilere gore daha buyuk bir acidan bakabiliyosunuz yani ben oyle hissediyorum yorumlarinizdan

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,779
Bu arada şaka bir yana zeki olduğunu düşündüğüm kullanıcıların bir listesini yapsam muhakkak içlerinde olurdun. Kendine haksızlık etme pls.
takiliyorum🤭🤭😏😏😏 kücükken sertifikali zeki oldugum icin diger cocuklar beni aralarina almiyolardi ben de arkadasim olsun diye mal taklidi yapmaya basladim simdiyse cok arkadasim var ama hicbiri benim iq´mun 174 oldugunu bilmiyor🤧

Tepki
1,362
Buraya @Tante Rosa yazacak kadar yüzsüzdüm ama biraz önce takılı olan gözlüklerimi etrafta aradığımda, kendimi elemem gerektiğini fark ettim.😭

@ahjummademebozuluyorum olabilir bence.Olgunluğun da etkisi vardır eminim.
Teşekkür ederim efendim, şımardım bir an. Bu arada kendi ismini forumun en zekileri listesine gururla ekleyebilirsin 😊❤️

Daha yeni @ahjummademebozuluyorum'un nickine bakıp Ahjummaılıcalı diye şaka yaptım kendime ve bayağı da güldüm.
Hikaye bu kadar. Ne anlarsınız bilmem.
Güzel espri anlayışı, ben tuttum bu şakayı 😂

Forumda zeki diyebileceğim o kadar çok kişi var ki, bir isim versem diğerine haksızlık olur. Ayrıca çeşitli konularda bilgili veya olaylara daha önce hiç bakmadığım bakış açılarıyla bakan ve bazı konularda ufkumu genişleten bir çok yorum da görüyorum.O yüzden benim listem çok kalabalık.

Son düzenleme:

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,779
Şey evlilik düşünür müsünüz acaba? Sana aşık olmam bir yana zeki insanlara bayılırım da ben.😏
Sport Fish GIF by Outside Watch