Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Forumun Tarhana Kokması Problematici??????????

Konu Sahibi
Elenor

Elenor

Trainee
Tepki
120

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,773
Konu Sahibi
Elenor

Elenor

Trainee
Tepki
120
yav kardesim git bogaz manzarasi esliginde peynir tabagindan rokfor tadarken şarabını yudumla😡 ben kuzularimla oglakarimla mutluyum arkadasim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

hep burdaydim?
aşko ben tatmam tabağıma 8 kilo doldurur yerim çünkü slay wueeenleer böyle yapar ve param varrrrr 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻 elenor hit againnnnn
kuzu oğlak dediği de kedi falan yani @Vankedisi

Konu Sahibi
Elenor

Elenor

Trainee
Tepki
120
Sen naptın ya yandı buralar üff🔥🥵
sende mi androoo aşkooo??? gel senle garlic bread yiyelim bu sefillerden uzak duralım princessssss

Dün bütun gece uyumadım @Elenor ve @Elenor mu diyeyim yoksa sen mi gerçek ismini aciklamak istersin @floreiser (çıkmazsa utançtan dolabı sirtlarim çok emin konuştum)
floreiser değilim aşkoo tahmin yürütmesek daha çokkkk kişiyle laf gelir çünkü

Konu Sahibi
Elenor

Elenor

Trainee
Tepki
120
yio kelebek deilimmmm daha da tahmin yok size tahminleri görmezden gelicem aşkolar
şuann kendimi travesti gibi hissediyorum kim olduğum belli olmasın dieee gtüm başım ayrı oynuyo diye bağırıcam az kaldı

Sefil demesek ben de onlardanım🥺
Nooo forumdaki aşklarımı terk edemem ben üzgünümm reddetmek zorundayım😭😭😭💔
naplım aşkm ben seni köyden çıkarmaya çalıştım ama ne derler bilirsin
Birini köyden çıkarabilirsin ama içindeki köyü asssla çıkaramazsın 💅🏻💅🏻😥💅🏻

Konu Sahibi
Elenor

Elenor

Trainee
Tepki
120
çok doğru bi yerden vurdun ben bile bu lafın altından kalkamam gidiyorum bb
elenorrrrr hittttttt agaiinnn +1 poointtt 💅🏻💅🏻😥😥 erko ve benzerleriyle iletişim kuranları dışlicaz artık hırrrrrr

AY FORUM DIŞINDA ZİYARETÇİ OLARAK OKUYANLAR YA KÖYÜNÜZE DÖNÜN YA FORUMA GİRİN!?
burada köy gerççiiiii ama her köylü kendi köyünde öterrrr🐎🐎🐎🥵

Takipleştiği tek kişi @bbequitedontcry 🤔
@rüyalardabuluşaım a kardeş geldi sanırım😂😂
tahmin oyununa ara versek gays? hani bin kere falan söyletmeseniz bazı şeyleri?

herkes buradaysaaaaaaa itirafffff vakti aşkollaarr cb özel itiraf yapıcam birini ifşalicazzzzz

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,773
sen hAyirdir gücük hanım?darhana.asi dünyanın rn .güzel asidir.mis.givi topraK kokar memlekT kokar emekle yapilİr icince de sifalar olur.evet darh@na goguyoz nolmuskine?en aZindan senin Gibi giridak süslü kokosss pakize değilizzz😒😒😒senin gbi gosgos parfum gokanlardAn nasiHat dinleyecek digiliz biz toygaasi kokariz samimiyiz.begenmediysen kokoş givi avemelere git😂👏🏻🙄
TELL 'EM QUEENNNN 👑

Konu Sahibi
Elenor

Elenor

Trainee
Tepki
120
sen hAyirdir gücük hanım?darhana.aşi dünyanın rn .güzel asidir.mis.givi topraK kokar memlekT kokar emekle yapilİr icince de sifalar olur.evet darh@na goguyoz nolmuskine?en aZindan senin Gibi giridak süslü kokosss pakize değilizzz😒😒😒senin gbi gosgos parfum gokanlardAn nasiHat dinleyecek digiliz biz toygaasi kokariz samimiyiz.begenmediysen kokoş givi avemelere git😂👏🏻🙄
sennn neee anlatıyosun be ablaaa gözünü seveyim beee abiiiii öffff köyün kenarından internet çekiyo mu bariii????
varlığın shitpost olarak doğmuş tipe bak

Konu Sahibi
Elenor

Elenor

Trainee
Tepki
120
çok saollll fistigimmm o ne dmk anlamadin ama sevdim.seni.enim.burada goeuncemden daha fitne garilsr var ama eyiki sizkn gibi guzel,.kız balallar da varmış🥰😘opuldunuz
görümcem ne ya? büyüye falanda inanıyosundur sne şimdi??? şalvar yok burada hadi abla hadi bekleme yapma.

sEn yürüğen müge anlı bayağnın konukl@arını hor.mu görüyosUn?
komik misin sen? hııırrrrrrrrr dön köyüneee tüplü perş

Konu Sahibi
Elenor

Elenor

Trainee
Tepki
120
birileri sizin hakkinzda götü şeyler soyluyrsa demek ki kendileri hakkında söyleyecek iyi şeyleri yoktur 🤭☺️sen kokossun emme cahilsin o hOr gordugUb köyde internet olduhunu herkeş bilir ama sen bu Haleinle bilemiosan banane😂👏🏻öteye gitttt
hakan yağar kadın vers. daha yeni aman kuzum yavrum kuzum şimdi az gazladılar öteye git falan. ALIN SİZE OYYY KÖYLÜM CAAANIM ANADOLULU.
Eee @Elenor bizim itiraf işi vardı noldu ona?🥺
Aşk gelicek birazdan

Konu Sahibi
Elenor

Elenor

Trainee
Tepki
120
öleyse burdAkileri doygaAsi kokouorsa senin ne işin var asıl 😂😂🤭 seni de kokutmaYak simdi hayde oteye git hoşttttt.ayrica durduk yere baanA bulaşan sensin giz hayirdir😉 çekemeyenler Halay xeksin
konuş konuş iyice belli et içindeki köylüyü. tarhana içmekten et kokusunu unutmuşsundur sen şimdi gel seni bizim hotellerden birinde çalıştırayımda medeniyet gör. iki gaza girdiği şekle şukla bak. senin o tarhana kokan ağzını 5 ml dudak dolgusuyla kapatırım 🔥🔥💅🏻🥵🥵💅🏻