Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İzle Gece Gece Yarıldığım Singles Inferno Editi

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,357
Gülmek ilk önce anlamam gerekiyor OSNFISNX

Konu Sahibi
Lilyy

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Gülmek ilk önce anlamam gerekiyor OSNFISNX
Kız yeşil giyme demesine rağmen kıyafetini değiştirmeyip hye onu seçince VINNNN gitti (HSHSHDBS) zaten yeşilli kıza gidip üstündeki güzelmiş falan yaptı seçimden önce
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Gwanghee izlerken kanser ediyordu ama biraz da komik biri kabul ediyorum aksksksksjdj
Beni de ilk kanser ediyordu ama sonda ağlayınca bütün yaptıkları puf oldu.

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,357
Kız yeşil giyme demesine rağmen kıyafetini değiştirmeyip hye onu seçince VINNNN gitti (HSHSHDBS) zaten yeşilli kıza gidip üstündeki güzelmiş falan yaptı seçimden önce
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Beni de ilk kanser ediyordu ama sonda ağlayınca bütün yaptıkları puf oldu.
Haaa anladımm OSNFOANSI

Konu Sahibi
Lilyy

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Oda arkadaşımla bunun ilk sezonuna başlamıştık ama iki bölüm kala bırakmıştık. Sınavlar da başladı ve izleyecek hevesim de kalmayınca kış tatilinde kendimiz bitirmeye karar verdik. Ben bi de spoiler yiyince izleyesim gelmiyor.
Ama formatı beğendim, izlettiriyordu. Oyunculara aşırı sinir oluyordum. Ekran başında dövesim geliyordu skdmzlsölxslzöx
İzlerken çok eğleniyorum.Aşırı saran bir şov.Ben de spoilerden nefret ediyorum o yüzden hep çıkar çıkmaz izleyip bitiriyorum.Manyağı oldum bu dizinin hdjdnd bence en iyi sezonu 3. olandı eğer tatilde vaktin kalmazsa direk üçe geç 😁 (minnak bir tavsiye)

Tepki
122
Evleceğim kadın o olurdu diye dolanınca beklemiyordum ben bu sonucu 🥹🥹
Kesinlikle ama demekki daha evlenmesine var öcmcmckc
Zaten hyeseon -doğru mu yazdım emin değilim şxlx- ona bir kaç beden büyüktü yaşı gwang hee den küçük olmasına rağmen ondan daha olgundu.
Merak ettiğim gwang hee mi istemedi yoksa kız mı 🤔