Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Yanından Geçen Her Erkeği Sapık Ilan Eden O Kız

levirem

Trainee
Tepki
112
Evet itiraf ediyorum o kız benim.Şu an çalıştığım restoranda kimin eli kimin cebinde belli değil arkadaşlar.

Hemen örnekler veriyorum

#Sürekli evli erkeklerin genç kızlara yürümesi

#Önümde arkadaşıma fblik teklif edilmesi

# 45 yaşındaki herifin 23 yaşındaki kıza aşığım diye ağlaması

Bunlar buzdağının görünen kısmı sadece. O yüzden karşı cinsten birisi benimle diyalog kurduğunda ya arkama bakmadan kaçar ya da hemen friendzonelarım.Adamların belki kötü bir niyeti yoktur ama ben öyleymiş gibi hissedip kaçıyorum.Nefes alan tüm erkolarda bir art niyet aramaya başladım.Bunun bir çözümü yok mu dostlar?Erkekleri yeniden normal görmek istiyorum.

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Evet itiraf ediyorum o kız benim.Şu an çalıştığım restoranda kimin eli kimin cebinde belli değil arkadaşlar.

Hemen örnekler veriyorum

#Sürekli evli erkeklerin genç kızlara yürümesi

#Önümde arkadaşıma fblik teklif edilmesi

# 45 yaşındaki herifin 23 yaşındaki kıza aşığım diye ağlaması

Bunlar buzdağının görünen kısmı sadece. O yüzden karşı cinsten birisi benimle diyalog kurduğunda ya arkama bakmadan kaçar ya da hemen friendzonelarım.Adamların belki kötü bir niyeti yoktur ama ben öyleymiş gibi hissedip kaçıyorum.Nefes alan tüm erkolarda bir art niyet aramaya başladım.Bunun bir çözümü yok mu dostlar?Erkekleri yeniden normal görmek istiyorum.
Şey sen biraz biraz fazla ... ben gibisin 🤔 🤨