Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Gece Kadın Başına Dolaşmak

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Saat 10 gibi çıktım 11 gibi eve vardım ve bu 1 saat içinde en az 3,4 kez sözlü tacize uğradım hatta takip edildim o kadar sinirli ve doluyum ki.en büyüğümüz 19 en küçüğümüz 16 yaş aralığında arkadaş grubumla midye canımız çektiği için merkeze gittik.yoldan dönerken "bu yoldan dönelim" dediğimde biz den en az 6,7 yaş büyük tanımadığım bir adam "bende geliyim mi?" diye bağırdı.karşından karşıya geçerken benim yaşlarımda bir grup genç arabayla geçiyordu öncelik verip geçmelerini bekledik ama geçmiyorlardı bildiğin bekleyip rahatsız edici bir şekilde bize bakmaya başladılar biz hızla arabanın etrafında dolaştık.bu arabadakiler bizi saldılar ama ikinci beyaz araba bizi çok korkuttu. dümdüz kaldırımda yürüyorduk bu ikinci araba sürekli bizim gittiğim kaldırımdaki şeritte dönüp dolaşıyordu yanımızdan en az 3,4 kez geçmişti ve biz artık tedirgin olmaya başlamıştık çünkü etrafta kimseler yoktu en sonunda araba önümüze park etti biz artık ruhumuzu teslim etmeye hazırlandık hemen panik halinde bir ara sokağa girdik 2,3 dk yürüdük bişey olmadı ama sonra araba tekrar geldi bildiğin bizi takip ediyorlardı aşırı korktuk ara sokaktayız kimse yok adamlar tam dibimize park etti hemen tanımadığımız bir apartmana girdik zillere bastık kimse cevap vermedi eğilip adamların gitmesini bekledik arabanın ışığının gittiğini görünce hemen koşa koşa eve gittik yolda iki de bir arkaya bakıp durduk her araba geçtiğinde panik atak geçirecek gibi oluyoruz bide annem hisseti mi bilmiyorum ama hemen o etraf güvenli değil it kopuk dolu klasik konuşmasını yapmaya başladı Allah belalarını versin travma geçirdim bildiğin bir daha çok sevdiğim akşam yürüyüşlerini yapamıyacam

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,868
bu durumu hiç yaşamadım ama seni çok iyi anlıyorum bunu yaşıyan bu ülkede çok maalesef geç saat çıktın diye hak görüyorlar kendilerinde şerefsizler

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Çok kötü bir durum bu, insanlar iyice çığırından çıkmaya başladı maalesef ki. Ne diyebilirim bilmiyorum, iyi ki kurtulmuşsunuz onlardan. Tek suçumuz kadın olmak maalesef ki

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Özellikle küçük yerlerde gece saatleri dışarda kadın bulmak çok zor ve yanından geçtiğin erkekler laf etmese bile rahatsız edici şekilde bakıyorlar o yüzden gece dışarı çıkacaksam 9 dan sonraya bırakmıyorum.
Böyle olmasını istemezdim ama bence sende yanında baban ya da varsa abin olmadan geceleri geç saatte çıkma çünkü maalesef bu coğrafyada bı kadın için gece dışarı adımını attığın an tehlikeli şeyler olabiliyor.