Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Gelecekteki Haliniz Sizi Ziyarete Gelse Ona Soracağınız İlk Soru

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,106
Vay be 0lmemişmiyim diye sorardım herhalde hahdjdjd bir de arkadaşımla hayallerimizi gerçekleştirdik mi

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,196
Okul/kariyer sorardım. Bölüm değiştirme ya da kalma şu an hayatımın en kritik konusu. Dolar/iktidar vb sormuyorum çünkü açıkçası pek bi ümidim yok halkımızdan...

Konu Sahibi
kaorii

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,453
Üzülerek söylüyorum ki, iktidarda kim var diye sorarım
benim de ilk soracağım soru bu olurdu sanırım 🥲
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Married At First Sight Reaction GIF by Lifetime

Zengin olduk mu ya da daha iyi olduk mu diye sorardım...
hepimizin endişeleri aynı hep :(

Konu Sahibi
kaorii

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,453
İstanbul depremi gerçekleşti mi? Gerçekleşti ise ne zaman hangi gün hangi saat ?! diye sorardım.
önümüzdeki 10yil içinde olmuş /olacak tüm felaketlerin tarihleri ile birlikte listesini isterdim büyük ihtimalle.
Bu hiç aklıma gelmemişti düşününce bile kanım çekiliyor

G

<.<gattara<.<

Bu hiç aklıma gelmemişti düşününce bile kanım çekiliyor
istanbulda deprem olsa ben sağ çıkamam :/ burada her yer bina dolu evden çıksam dışarda yakalanırım inşallah deprem olmaz olsa en yüksek 3 filan olsun yukarısını hem maddi hem de manevi olarak kaldırmam :/

Ü

Üye silindi 197

istanbulda deprem olsa ben sağ çıkamam :/ burada her yer bina dolu evden çıksam dışarda yakalanırım inşallah deprem olmaz olsa en yüksek 3 filan olsun yukarısını hem maddi hem de manevi olarak kaldırmam :/
istanbulun neresindesin başakşehire gidiyormuş insanlar zemini en sağlam yer orasıymış,10 yıl içinde 7.2-7.6 olacak diyorlar o yüzden sadece umarım en iyi şekilde atlatırız diyebilirim sadece
215F14B8-DF1E-4755-AF02-BA37DAA417CE.jpeg

G

<.<gattara<.<

umarım hep güvende olursun 💓
hepimiz güvende oluruz <3 teşekkür ederim

istanbulun neresindesin başakşehire gidiyormuş insanlar zemini en sağlam yer orasıymış,10 yıl içinde 7.2-7.6 olacak diyorlar o yüzden sadece umarım en iyi şekilde atlatırız diyebilirim sadece sadece
Ekli dosyayı görüntüle 1095
ayy bu haritiayı biliyorum :/ bu yüzden korkuyorum kırmızı yerdeyim :/ ev fiyatları da arttı :/ 17 yıl oldu taşınamıyorum :/

G

<.<gattara<.<

Ne iş yapıyor olduğumu sorardım.Çünkü şu anda üniyi bitirince ne yapıcağımı bilmiyorum.Okuduğum bölümü de puanım yetiyor diye yazmıştım.Hayalim olan bir şey yoktu ki hala da yok.
puanım yetiyor diye yazmadım 3 yıl mezuna kaldım eğer hala daha puanın yetmiyorsa 2 yıllıktan dgs ile geçiş yapabilirsin

G

<.<gattara<.<

ayy umarım sağ salim atlatırsın ya da depremi hiç yaşamazsın 💕
ayy teşekkür edeirm hiçbirimiz bu kötü olayı yaşamıyalım<3

Doğrusunu söylesem ne dediğini anlayamadım
Şöyle bir şey var örnk veriyim : diyelim veteriner hekimi olmak istiyorsun amaveterineliğe (5yıl lisans) puanın yetmiyorsa 2 yıllık veteriner teknisyenini yazıyorsun dgs diye bir sınav var tyt gibi ama kimya-biyo-fizik yok sadece türk.e(paragraf-cümlede anlam-sözel mantık) mat(tyt konusu- polinom-mantık yok) 2 yıllığı bitiridkten sonra dgs sınavına giriyorsun (onların puanı var) yeterse lisans veternerliğe girebiliyorsun ama / 2 yıl boyunca okduğun dersleri saydırırsan 3.sınıftan başlıyorsun-2. sınıftan / tercihim 2 yıllık önlisans aynı ünv. lisans bölümünden devam etmek. Özelde okursan önlisansı-lisansı zaten 4 yıl içinde mezun oluyorsun burs olayı filan var. Ben bu konuları çok iyi biliyorum çünkü dgs ile geçiş yaptım. Merak ettiğin olursa sorabilirsin.

Moderatörün son düzenlenenleri: