Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Gelecekteki Sevgilinize/Hayat Arkadaşınıza Bir Not Bırakın

Jaesexual

Trainee
Tepki
293
Flop kalması muhtemel olan bir konuyla başlıyorum efenim😌 Normalde bunu durum olarak paylaşacaktım ama buradakilerin notlarını da merak ettim. Elbette bi sevgilimiz/eşimiz olduğunda buraya bakıp hatırlayacak değiliz de sadece eğlence icin (gereksiz uzattin beri sus)

Neyse ben başlıyorum.

İLK ÖNCE MERHABAAA SEVGİLİ ERKEK ARKADASİM VE ASLA KOCAM OLAMAYACAK KİSİ 😍

Başlamadan önce seni tebrik etmek istiyorum. Çünkü benim gözümde daha iyisi gelemeyecek dediğim birinden (Jaehyun) daha iyisin sanırım?? Yani asla daha azıyla yetinen biri değilim bu yüzden tebrikler. Dünya üstündeki en yakışıklı loserdan daha hos geliyosun gözüme😍

Ben biraz katlanılmaz biriyim. Bir anda aşırı ilgi isteyip sonra aşırı soğuk davranabilirim. Ya da ne bileyim, ufak bir kavgada bile çözüme gitmeyip silent treatment dediğimiz şeyi verebilen biriyim. Zor bir karakterim, bıktırana kadar bana yalvarmanı isterim. İstediğim kadar yalvarmazsan ve bırakırsan da maalesef daha da kırılırım. Naz yapmayı seviyorum ama işin b*kunu çıkarıyorum sanırım 😔 Beni bu şekilde de kabul edersin umarim. Etmezsen 🔪🔪🔪 (ska yapiom)

Neyse ciddi yerlere geçelim. Tekrar tebrikler çünkü sen benim ilk erkek arkadaşım olacaksın. Evet gelecekteki sevgilin bu güzelliğine rağmen -ve bu yaşına rağmen- kimseyle çıkmadı 😍 hatta en son flörtüyle buluşması 28 10 2019'da oldu 😍 Tarihi niye hatirliyosun diye sorarsan da travmatik bir olaydi ne yapayim?? Son oldu zaten o arkadaştan sonra tövbe ettim. Ama yine de tebrikler çünkü sen o duvarı yıktın 😍

Umarım beni iyi anlamda değiştiren ve beni geliştiren biri olursun. Müze dateleri yapabiliriz. Ya da sana bir anda sevdiğim bi kitaptan kesit atabilirim. Ya da alakasız bir şekilde bir bilgi söyleyebilirim. Ha bir de, spritüelliğe baya baya ilgim var. Yani bunlardan birine ilgisizsen, özellikle de kitap alıntıları ve müze dateleri, hiç tanışmasak daha iyi. Evet spritüellik bazıları için mantığa yatmayan bir şey. Ama benim ilgi alanım. Ve olur da gelecekte spritüellik için deli saçması dersen kendine yeni birini bul derim 😍

Bunlar dışında, belli edemesem de seni seveceğime emin olabilirsin. Sevgiyi öğrenmemiş bana sevgiyi öğretebilir misin?

Sevgilerle,

Gelecekteki sevgilin, Berri

Konu Sahibi
Jaesexual

Jaesexual

Trainee
Tepki
293
Neredesinnnn bul beni artık yakışıklım😭
Dkshskdjdjdj
Umarım beni olduğum gibi seversin,her zaman açık fikirli,anlayışlı,saygılı,özgür ruhlu ve iyi niyetli bir insan olursun.Seninle yapmak istediğim çoooook güzel hayallerim var.Umarım hayallerimin en güzel ortağı olursun...Ömrümün sonuna kadar en büyük destekçim olup,hem benden öğrenip hem bana öğretebilirsin umarım
Belki olması çok zor ama peri masallarına benzer bir aşkımız,mutlu bir hayatımız olur ve sen benim her daim yoldaşım olursun🤍
BAYİLDİM COK GUZEL BU 😍
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Sonra bana bize gelip ben bu hayalleri bi tek seninle kurdum derler.
'sen digerlerinden farklisin hayatim' falan... Öfff erkekler 🤮

Konu Sahibi
Jaesexual

Jaesexual

Trainee
Tepki
293

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
Umarım orda burada başkaları ile olmuyorsundur uzun zamandır yanlızım ve doğru kişiyi bekliyorum eğer sen öyle değilsen ömür boyu sana dırdır edeceğim bil ve dayanamayıp gidecek isen defol

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
Şuan zaten hayatımda olan sevgili eşim, bırak hayat istediği gibi aksın. Herşeyi düzeltemezsin. Bazen hayatımızda kötü şeyler de olur. Umarım aldığımız terapi bizi iyileştirir ve beraber çok mutlu bir aile kurarız. Seni seviyorum. Keşke bunu görsen ama yemeğimi acımasızca eleştirdiğin için sana küs kalicam djdjjdjf

Konu Sahibi
Jaesexual

Jaesexual

Trainee
Tepki
293
Şuan zaten hayatımda olan sevgili eşim, bırak hayat istediği gibi aksın. Herşeyi düzeltemezsin. Bazen hayatımızda kötü şeyler de olur. Umarım aldığımız terapi bizi iyileştirir ve beraber çok mutlu bir aile kurarız. Seni seviyorum. Keşke bunu görsen ama yemeğimi acımasızca eleştirdiğin için sana küs kalicam djdjjdjf
Yaa aşırı tatlı bu 😍😍😭😭 umarım terapiniz çok uzamadan güzel bir şekilde biter ve istediğiniz hayatı kurarsınız🩷

Sıkıldık vallahi geliyorsan gel bi artık koçum
Benim iliskilere olan tutum bu artik

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,125
Sevgili sevgilim ya da eşim,
Çabuk gel ben yaşlanıyorum artık djdjdj
Şaka bir yana umarım beni anlayan, bana güvenen, sırt sırta bir ömür geçirebileceğim biri olduğun için hayatımdasındır. Gördüğüm "başı güzel başlayıp sonu kötü biten ilişkilerden sonra aşka olan inancım öldü diyipte" beni ikna etmen büyük başarı. Bu konuda seni tebrik ediyorum 🤝Umarım senin de çocuk büyütme gibi bir fikrin yoktur. Bu kötü dünyaya bir çocuk getirmenin saçmalık olduğu konusunda hemfikirizdir 🫠
Diğer türlü başaramayız 🤧

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
Yaa aşırı tatlı bu 😍😍😭😭 umarım terapiniz çok uzamadan güzel bir şekilde biter ve istediğiniz hayatı kurarsınız🩷

Benim iliskilere olan tutum bu artik
Umarimmm terapiyi güzel bir şekilde tamamlayıp yirmilerimin sonuna doğru bebiş istiyorum ama önce olgun bir ebeveyn olmaya hazırlanmam gerek evladım terapiye gitmesin diye. Psikoloğum bu konuda yardımcı olmaya çalışıyor aile terapisi alıyoruz.♥️bu arada herkese tavsiye ederim evlenmeden önce ve hemen sonra terapi çok rahatlatıyor