Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Önemli Geleneksel 3. Forum Kraliçe Yarışması - Başarılar 👑

Adaylar

• Kullanılan toplam oy
    71
  • Anket kapatılmış .

Netizen

Üst Yönetici
Tepki
2
Merhaba arkadaşlar, Forumun Yeni Kraliçesini seçeceğiz. Seçilen kişiye Rozet verilecek. Kraliçenin 2 ay dokunulmazlığı olacak. Ayrıca ekstra yetkileri olacak. (Daha fazla özellik kullanabilecek forumun) 2 ay sonunda Kraliçemize meydan okuyup alaşağı edebilirsiniz tahtından!

_126777231_c4d81b1873235defbf4a9f4dfe0fad33f17a4b13.jpg

ADAYLARIMIZ:

1- @forchrysalis
2- @mineonere
3- @Vankedisi🐈
4- @BobaTea
5- @kelebek
6- @ask

Forum kraliçesi: Forum tarafından seçilen kişi. Seçilmeden MAX 2 AY tahta kalabilir. 2 ayı doldurduktan sonra eğer tahtan indirilemezse 2 AY daha devam eder. Tahtan indirilene kadar devam eder. (Oylama ile tahtan inebilir)

quen.PNG

Kazanan kişiye:
  1. 1 Rozet verilir. (Kraliçelik rozeti)
  2. Ekstra yetkiler verilir. (Daha sonra ayrıntılı yazarım)
  3. Forum üyelerinden 3 kişiye Rozet hediye edebilir veya kendine alabilir.

Eski Kraliçelerimiz

1. Kraliçe: @CumberLay🔥
2. Kraliçe: @CumberLay🔥

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Desteklediğim kişiler pek gün yüzü göremedi ama Class-Z ve Bilgi Köşesi için @mineonere ye verdim gitti❤️❤️ @kelebek bir önceki seçimde oyum onaydı ama bu sefer vermeyince kazanacak sanırım 😍😍 Kazanmak istiyorsanız ben sizi desteklemeyim 😂
ağalık seçimlerinde jktdyi desteklemen güzel işaret o zaman go mervidal go mervidal:love:

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Merhaba arkadaşlar, Forumun Yeni Kraliçesini seçeceğiz. Seçilen kişiye Rozet verilecek. Kraliçenin 2 ay dokunulmazlığı olacak. Ayrıca ekstra yetkileri olacak. (Daha fazla özellik kullanabilecek forumun) 2 ay sonunda Kraliçemize meydan okuyup alaşağı edebilirsiniz tahtından!

_126777231_c4d81b1873235defbf4a9f4dfe0fad33f17a4b13.jpg

ADAYLARIMIZ:

1- @forchrysalis
2- @mineonere
3- @Vankedisi🐈
4- @BobaTea
5- @kelebek
6- @ask

Forum kraliçesi: Forum tarafından seçilen kişi. Seçilmeden MAX 2 AY tahta kalabilir. 2 ayı doldurduktan sonra eğer tahtan indirilemezse 2 AY daha devam eder. Tahtan indirilene kadar devam eder. (Oylama ile tahtan inebilir)

quen.PNG

Kazanan kişiye:
  1. 1 Rozet verilir. (Kraliçelik rozeti)
  2. Ekstra yetkiler verilir. (Daha sonra ayrıntılı yazarım)
  3. Forum üyelerinden 3 kişiye Rozet hediye edebilir veya kendine alabilir.

Eski Kraliçelerimiz

1. Kraliçe: @CumberLay🔥
2. Kraliçe: @CumberLay🔥
Demek bana vermediniz🤬🤬

*İdam diyen adam videosu*

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Güzel açıklaması için Cikletime teşekkür ediyorum elbette. Tatlılığından hiç ödün vermiyor canımın içi.
Ayrıca @... , @Arven , @Nayna @Tenebris @Only Once🍭 @Mervidal @Havuçlu Tarçınlı Kek oylarını benden yana kullanmışlar, sağ olun var olun. Dostumu düşmanımı iyi ayırt ediyorum dermişim lsfşsalkgds Elbette öyle bir şey yok ama oylarınızı benden yana kullanmanız çok hoşuma gitti. Bunu belirtmek istedim. İyi ki varsınız🥳
Çok tatlı yazmışsın.Bidahiki seçimde adayım sensin(her an yeni adaylarla fikrim değişebilir kdkdkskc)

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415