Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Önemli Geleneksel 4. Forum Ağası Yarışması - Seçim

Adayınız

• Kullanılan toplam oy
    82
  • Anket kapatılmış .

Uranyum☢️

Üst Yönetici
Tepki
1,367
Merhaba arkadaşlar, Forumun Yeni Ağasını seçeceğiz.

Adaylar:

1- @Hissiz Müziğim
2- @Gülzssx🐢

Forum Ağası:

İronik veya mizahi bir şekilde kullanılan bir ifadedir ve gerçek anlamda bir "faşist lider" veya "otoriter lider" anlamına gelmez. Bu ifade, genellikle forumda mizahi bir üslupla kullanılır ve bir kişinin veya grubun kendini fazla ciddiye aldığını veya otoriter bir tavır sergilediğini vurgulamak amacıyla kullanılır. Genellikle konulara derinlemesine cevaplar yazarak diğer kullanıcılara yardımcı olur, tartışmalara katılır, soruları yanıtlar ve forumun topluluk kurallarına uygun bir şekilde iletişim kurar. Aynı zamanda forumun düzenini korumaya yardımcı olabilir, moderatörlük görevlerini üstlenebilir ve yeni gelen kullanıcılara rehberlik edebilir. Forumda "Forum Kraliçesi" terimi gibi, "Forum Ağası" da genellikle aktif ve değerli katkılarda bulunan kişilere verilen bir saygı ifadesidir.

Forum tarafından seçilir ve MAX 1 AY tahta kalabilir. 1 ayı doldurduktan sonra yeni bir oylama yapılır. (Görev süreci içinde oylama ile tahtan inebilir. Darbe yapabilirsiniz yani.)

aga.png

Forum Ağasının Yetkileri:
  • Konuyu sileni görebilir
  • Silinen konu, mesajları görebilir
  • Profil mesajlarına uyarı verebilir (Uyarı alan kişi eğer haksızlığa uğradığını düşünüyorsa şikayet edebilir)
  • Kendi nickini değiştirebilir
  • Özel başlığı düzenleyebilir
  • Kendi yazıklarını silme ve düzenleme süresi (3000 dk)
  • Konu yada mesajları onaylayabilir

Vaatler:

1. Ağalar: @Bloom🔥 ve @JkunTavşanDişleri
2. Ağalar: @kayısı ve @Tubisss Ağa
3- Ağa: @Beria

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,082
@Hissiz Müziğim sanırım fark kapanmayacak. Pes ediyor musun :rolleyes:
Benim için kazanıp kazanmamak fark etmiyor. Zaten birçok kişi seçimini yaptı. Ben bu seçim sürecinde çokça eğlendim valla🥰 umarım diğer userlar da eğlenmiştir.

Pes etmek derken adaylıktan mı çekilmem gerekiyor anlamadım 🤔