Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Önemli Geleneksel 4. Forum Kraliçemiz: Vankedisi🐈

Uranyum☢️

Üst Yönetici
Tepki
1,369
Sonuçlara göre @Vankedisi🐈 1. olmuştur. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz!

2023-10-22_20-00-02.jpg

_126777231_c4d81b1873235defbf4a9f4dfe0fad33f17a4b13.jpg

Forum Kraliçesi

Genellikle konulara yararlı ve düşünceli mesajlar yazarak diğer kullanıcılara yardımcı olur, soruları cevaplar ve konuları canlandırır. Aynı zamanda saygılı bir üslup kullanarak forum kurallarına uygun bir şekilde iletişim kurar. Forum kraliçesi, genellikle uzman oldukları veya ilgi duydukları konularda çok sayıda mesaj yazarak diğer kullanıcılara rehberlik ederler.

Forum tarafından seçilir ve MAX 2 AY tahta kalabilir. 2 ayı doldurduktan sonra yeni bir oylama yapılır. (Görev süreci içinde oylama ile tahtan inebilir. Darbe yapabilirsiniz yani.)

quen.PNG

Kazanan kişiye:

1. 1 Rozet verilir. (Kraliçelik rozeti)
  2. Ekstra yetkiler verilir.
  3. Forum üyelerinden 3 kişiye Rozet hediye edebilir veya kendine alabilir.
Forum Kraliçesinin Yetkileri:
  • Konuyu sileni görebilir
  • Şikayetlerde yorum yapabilir.
  • Silinen konu, mesajları görebilir
  • Forumda istediği bir kişiye uyarı cezası verebilir. (Uyarı alan kişi eğer haksızlığa uğradığını düşünüyorsa şikayet edebilir.)
  • Profil mesajlarına uyarı verebilir (Uyarı alan kişi eğer haksızlığa uğradığını düşünüyorsa şikayet edebilir.)
  • Kendi nickini değiştirebilir
  • Özel başlığı düzenleyebilir
  • Kendi yazıklarını silme ve düzenleme süresi (3000 dk)
  • Konu yada mesajları onaylayabilir

Seçim konusu: https://netizenturkey.net/forum/konu/geleneksel-4-forum-kralice-secimi-basarilar.5136/

1. Kraliçe: @CumberLay🔥
2. Kraliçe: @CumberLay🔥
3. Kraliçe: @kelebek
4. Kraliçe: @Vankedisi🐈

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,414
Aklımdan çıkmış kb seni de tebrik ederim @Bloom🔥 🤍
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Queencat'im kazanmış 😍 instada kızlarım söyledi. Bu arada küçük bir ayrıntı: QueenCat'i ilk ben aday gösterdim 😎 belki burada yoktum bu süreçte ama çorbadaki en büyük tuz benim ha. @Vankedisi🐈 beni sağ kolun yaparsın artık.
Tavşan hoşgeldin 😭😭😭😭