Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Önemli Geleneksel 4. Forum Kraliçe Seçimi - Başarılar 👑

Adayınız kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    131
  • Anket kapatılmış .

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Son kez söylüyorum başkasına oy verip sonradan fikir değiştirme gibi bi durum yok kız zaten bana vericekti
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Önceki seçimlerde olan bı durum ask zaten bana vericekti yanlışlıkla oy verdi bu yüzden istememiz gayet normal bence
Dogru ben blooma soz vermistim diye van kedisine de demistim zaten😭😭

haziran🌻

Trainee
Tepki
18
ben ve kardeşim daha forum açılmadan önce siteye girip haberleri okuyorduk. Fakat şöyle bir sorun vardı ki benim beğendiğim yorumlar onda, onun beğendiği yorumlar bende beğenildi olarak görünüyordu. Mesala hiç girmediğim bir haberi sanki okumuşum ve yorumları beğenmişim gibi görünüyordu. Farklı cihazlardan giriyorduk bu yüzden sebebini anlamamıştım. Foruma da farklı cihazlardan giriyoruz. Kurallarda Multi hesaplarla ilgili kısmı gördüğümde acaba biz de öyle görünüyor muyuz diye düşündüm ama daha önce başka bir seçimde de biz yine aynı adaya oy vermiştik ve herhangi bir uyarıda bulunulmamıştı. Kardeşim de buna dayanarak bir sorun olmayacağını düşünüp oy verdi ama aynı cihaz falan görünüyormuşuz. Bunun sebebini bilmiyorum. Dediğim gibi benim açımdan bir sorun yok içiniz rahat etmeyecekse benimkini de geçersiz sayın. Ama benim açımdan olayın açıklaması bu. Sanal alemde olduğumuz için ikimizin farklı kişiler olduğunu kanıtlayamam ama ben olanı anlatıyorum. İkimizde farklı telefonlardan giriyoruz ve nasıl aynı cihazdan giriyormuşuz gibi göründüğü hakkında bir fikrim yok. Bu konu hakkında yeterli teknik bilgim yok çünkü.

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,865
Forumun mommyleri listesine biri daha eklendi 😭 çok teşekkür ederim ponym❤️❤️❤️

Teşekkür ederim bebiş ❤️

Teşekkür ederimmm😍

Ay yok mommlyiği değil de ben hastayken yapan birisi maalesef olamadığı için sana yaparım demiştim. Hem ne demek tavşanım rica ederim 💗