Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Genshin Impact

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Genshin oynayan var mı? Ben sınav dolayısıyla sildim:<

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Ben oynuyordum ama ne yazık ki telefon çok kaldırmıyor . O yüzden bilgisayar istiyorum ama o da çok pahalı. Neyse kaçıncı leveldin veya her hangi bir 5 yıldızlı karakterin var mı
55 leveldim de toplasan 3 4 ay oynamisimdir yoimiya scara yelan qiqi vardi bende
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Oynadığım tek oyun mobile legends🥲
Kagura oynuyordum onda

amaterasu

Trainee
Tepki
65
Ben bunu çok merak ediyorum ya karakterleri önüme çıkıyor sürekli tam olarak da anlayamadım. Oyun ama tek telefon oyumu var, animesi falan var mı beni bir aydınlatın lütfen :D

• Kalp
Reactions: ask
Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
4 ayda 55 levele gelmek neredeyse imkansız gibi bir şey çünkü ben daha 35 leveldim sjmasse bir de benim hiç 5 yıldızlı karakterim yoktu
Ya 1 senedir yuklu de ben total oynadigim vakti saydim art arada 1 2 ay girmedigim oldu 3-4 kere sinavlardan dolayi
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben bunu çok merak ediyorum ya karakterleri önüme çıkıyor sürekli tam olarak da anlayamadım. Oyun ama tek telefon oyumu var, animesi falan var mı beni bir aydınlatın lütfen :D
Animesi cikacak. Oyunun konusu da şöyle, evren gezgini ikizler var bunlar bie gün tevyata (gwnshin impact dunyasi) geliyorlar etrafa bakinirlarken unknown godla karsilasiyorlar. Sonra karakterini seciyorsun kız ya da erkek. Aslında oyunun official hikayesinde basrol erkek oldugu icin erkek secmen daha iyi ama bir fark yok yani. Ben erkek ikizi (adı Aether) sectim, erkek ikiz kacabildi tanrinin ilk saldirisindan ama kiz kardesimizi baska bir yere gonderdi daha sonra da bizi gonderdi. Acilis hikayesi boyle. Oyunda ise 7 bolge var her bolgenin bir elementi ve tanrisi var. Oyun element etkilesimleri uzerine kurulu. Karakter wish sistemi var bir tık zor

eirene

Rookie Idol
Tepki
371
Ben 2020-2021 arası çok oynuyordum galiba tarihleri hiç hatırlamıyorum
Yoimiya ve Eula vardı sadece onlar için uğraşmıştım
AR 45'tim herhalde
Ningguang çok istiyordum ama hiç çıkmıyordu😭

• Kalp
Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Ben 2020-2021 arası çok oynuyordum galiba tarihleri hiç hatırlamıyorum
Yoimiya ve Eula vardı sadece onlar için uğraşmıştım
AR 45'tim herhalde
Ningguang çok istiyordum ama hiç çıkmıyordu😭
Yoimiya muthis bir sey ya

eirene

Rookie Idol
Tepki
371
Banner gelmeden önce ritüel yapmıştım
İlk banner geldiği gün 10luk wishte gelmedi diye çok üzülmüştüm bir de arkadaşım dalga geçmişti
Sonraki günlerde çıkmıştı ama rahatlamıştım
Aaa bir de Diluc var bende

• Kalp
Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Banner gelmeden önce ritüel yapmıştım
İlk banner geldiği gün 10luk wishte gelmedi diye çok üzülmüştüm bir de arkadaşım dalga geçmişti
Sonraki günlerde çıkmıştı ama rahatlamıştım
Aaa bir de Diluc var bende
Ben oyuna basladim o beles 10lu wishin 2. Wishinde qiqi geldi COK SİRİN YA OTURUYOR SANDALYEYE AYAKLARİNİ SALLİYOR