Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

[Gerçek Hayattan Kesitler] Ben Bir Ilişki Yaşarken Yakalandım Ve Diğer Taraf Da Intihar Etti.

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,222
REwQLP.jpg
aSOTir.jpg nphSzp.jpg

ㅇㅇ batırdım...

4 yılı aşkın süredir görüştüğüm bir adam vardı. 3 kez yakalandık, 6 ay önce ayrıldık ve benimleyken boşanma davasının ortasında idi.

Ama aniden karısı vasiyeti olmadan intihar etti, hafif bir depresyon geçirdiğini duydum.

Hem ben hem de o şok içindeyiz ve suçluluk duygusuyla mücadele ediyorum

Kendisi şuan ilkokul çocuğuna bakıyor ve ben işe gidemiyorum.

Evde ağlamaya devam ediyorum.

Senden ayrılamıyorum bile, sensiz yaşayacak özgüvenim de yok, ben de ölmek istiyorum, şimdi ne yapmalıyım?

-

-Çok zor olacağını düşünüyorum. Ne diyebilirim....ㅜㅜ

-Ha... çocuk annesini kaybetmiş...

-Aman Tanrım.......

-Lütfen ㄱㄴ Adam ile birleşin ve çocuğa iyi davranın ㅜㅜ

L Aklın yerinde mi? Annesi onun yüzünden intihar etti.

-Birleşin mi?

-Çocuk sonradan öğrenirse kadını öldürecek.

-Birleştirmek... gerçekten, en kötüsü.

-çılgın kaltak

-Çılgın saçmalık

-Bu da böyle. Bunları bir araya getirip çocuğunuza bir anne olarak daha iyi davranabilecekken neden küfrediyorsunuz?

-Neyle mücadele ediyorsun? Annesi ölen bir çocuk için daha zor olsa gerek... İlişki yaşadığın adamla övünsen de, ondan ayrılsan da başka bir düzgün adamla tanışırsın ve evlenirsin. Bu sen değilsin ama ailenden biri kesinlikle alacak.

L Siz de zor zamanlar geçiren kişinin daha fazla acı çekmesine neden olduğunuz için karma biriktirdiniz. Karma ailenize gidecek.

L Evet, sanırım bunu anlayacaksın, hahaha

L Hey... Ama bir ilişki sırasında birinin ailesini mahveden, birinin intihar etmesine neden olan birini teselli etmek doğru mu? Yanlış bir şey yaptığımı söylemek doğru mu? Kafe ne kadar özel olursa olsun üzerinin örtülmesi gerekiyormuş gibi görünüyor.

L Bu büyük bir olay, eğer sana gelmezse, karma çocuklarına d önecek.

-

Kafe dediği yer . Koreliler anonim başlıkları adı altında hayat hikâyelerini paylaşıyor.

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,082
Ne diyeceğimi bilemiyorum. Sizin zevkiniz yüzünden küçük bir çocuk annesiz kaldı. Ve çocuk için destek isteyeceğine kendisi için yardım istiyor. Bir de utanmadan hala seviyorum diyor ya.
Abla şuan önemli olan senin sevgin değil. Sizin gizli aşkınız yüzünden intihar eden bir anne ve annesiz kalan bir çocuk daha önemli.
Yazık değil mi ya o çocuğa ve annesine. O çocuk şimdi annesiz. Küçücük yaşta yaşattığınıza bakın. En çok ihtiyaç duyduğunda annesi yanında olmayacak. Sevincini, üzüntüsünü onunla paylaşamayacak. Neler yaptıklarının farkındalar mı ya? Umarım bu yaptığınız bu dünyada yanınıza kâr kalmaz. Bin pişman olacağınız şeyler yaşarsınız umarım.

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
Bir çocuğun annesiz kalmasına sebep oldu. Bir daha o adamın karşısına çıkmamalı ya da çocuğun. Bir de birleşin sen ona annelik yap diyorlar ya hayret bişey gerçekten
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Evli ve çocukluyken bir zevk uğruna ailesini dağıtan adama ne demeli.... Resmen çocuğunun hayatını çaldı. Mutlu olma hakkını elinden aldı pis adam