Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru Hayattan Bir Gün Daha Gitti. Ee Nasıl Kullandınız Bunu?

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Olsun güzele herşey yakışır
aşk mimosam.
So Excited Flirting GIF

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Dayımlar şehir dışından bize geldi onlara yufka ekmek yaptık yorgunluktan öldüm. Sonra annemle baya bi tartıştık çok sinirlendirdi beni. Sonra teyzem yanıma geldi biraz konuştuk beraber ağladık. Zar zor akşam yemeğine oturttu beni.
Ebeveynlerle tartışınca yemeğe küsmek tüm kızlarda var herhalde sjsjsjsjsj
Onun dışında çok takma biz annemle günde 10 kere tartışıp sonra hiç bı şey olmamış gibi konuşuyoruz umarım aranız düzelir 💜
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Klasik bı gündü ev işleri yapmak+dizi izlemek

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Manhwa ve k-novel okuyarak. Benim ayrılmaz ikilim 😎
Ayrıca bazı Koreli yazarların beyin hucrelinin öldüğünü düşünüp küfür ederek geçirdim. Nedir bu aldatma sevdaniz sizin uleyn??

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,196
Dün full okul işleriyle uğraştım ve bolca stres oldum, yılların emeğini rezillik çekmek için vermiş gibi hissediyorum 😃 neyse sonra sınıf arkadaşlarımın dedikodusunu internetten yeni tanıştığım insanlarla yaptım. Böyleydi, bugün de bavul hazırlayıp ağlayacağım.

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
965
Hiç değilse düğünde yemek filan yemişsindir kuzenlerin vardır eğlenmişsindir yani ooh mis evde sana kalmıştır heryere yerleş valla
iyi geceler 1695586742029.png