Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İzle Gidle 'Wife' Için Mv Yayınladı

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Ben perukları beğenemedim ya mv nin olaylarından birisi ama renkler ve model bazı uyelere gitmemis bence sarkiyi da belki ilerde severim ne anlatiyor merak ettim cunku su sarkilarin kisa olma trendini kim baslattiysa yok etsin lutfen ne olmus ne bitmis anlamadan akilda bi melodi kalmadan oylece bitiveriyor cogu sarki 😭

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,362
Bu ne ya dondurma reklamına benziyor aiznsifsj şarkının yarısını zaten soyeon okumuş.Dansıda bi garip.hiç beyenmedim

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,362
Ben bayıldım açıkçası, aşırı beğendim. Benim müzik zevkime hitap eden bir şarkı olmuş. Zevkler tartışılmaz 🤷🏻‍♀️ Hem bir farklılıkta olmuş, güzel, eğlenceli bence. Hiç böyle bir şey beklemiyordum açıkçası özellikle konsept fotoğraflarından sonra ama muhtemelen tittle wife'dan çok daha farklı bir şey olacak. O biraz daha dark ve seksi bir konsept. O yüzden wife bside olduğu için gayette makul olmuş böyle bir şarkı.
Olabilir zevkler tartışılmaz nede olsa🎵🎶

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
niye böyle yapılıyor onu anlamadım açıkçası.
Streamleri arttırmak için 3 buçuk dakikalık bir şarkının izlenmesiyle 2 buçuk dakikalık şarkının izlenmesi aynı olmuyor

Ben şarkıyı tanıtmak için bir iki mekanla ucuz mv çekilmesini hiç sevmiyorum ya dans performans videosu olmuş bildiğin.Şarki ise tt dans Challenge ile tutar gibi

Düzenleme:Minnie ve soyeon söyleyecek sadece diyorlardı umutlanmistim o yüzden keşke güzel bir alt grup şarkısı yapsalar

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,362
Yalnız şarkıda en fazla line yuqinin sonra miyeon ve soyeon geliyor
Ben ona bakmadım.ben duyduğumu söylüyorum.İlk başta soyeon başlıyor 2 part okutor sonda yine o.bana nedense o daha çok okudu gibi geliyor.Zaten hep öyle.

Saikisapigi

Trainee
Tepki
12
Şarkının adı wife olunca dark gibi bir klip ve şarkı bekliyordum baya şaşırdım. Klip parodi gibi olmuş izlerken eğlendim şarkıyı da baya beğendim birkaç kere dinledikten sonra bağımlılık yapan bir melodisi var.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben ona bakmadım.ben duyduğumu söylüyorum.İlk başta soyeon başlıyor 2 part okutor sonda yine o.bana nedense o daha çok okudu gibi geliyor.Zaten hep öyle.
Bence dikkatli dinlememişsin çünkü soyeon ilk 30 saniyeden sonra beraber nakarat söyledikleri kısım hariç parti yok

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,362
Şarkının adı wife olunca dark gibi bir klip ve şarkı bekliyordum baya şaşırdım. Klip parodi gibi olmuş izlerken eğlendim şarkıyı da baya beğendim birkaç kere dinledikten sonra bağımlılık yapan bir melodisi var.

Bence dikkatli dinlememişsin çünkü soyeon ilk 30 saniyeden sonra beraber nakarat söyledikleri kısım hariç parti yok
Sonda yine var galiba ama neyse.Şarkıyı bir daha dinliceyimi pek sanmıyorum.

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,773
youtube otomatik çeviri ve ben şarkıda ne söylendiğini yuqi'nin partına kadar anlamadık ama sorun değil bir daha dinleyeceğimi zannetmiyorum. verilmesi gereken mesajı alamadım, bir mesajı olmayabilir de bilmiyorum. deneysel denenmiş ama pek başarılı değil bence. pineapple applepen bir tık üstü. title daha iyi olur diye düşünüyorum. başarılar

Ü

Üye silindi 189

klip boyunca bir kere bile şarkıyla ağızlarını oynatmadılar sinir krizi geçirdim izlerken vznzbznvxjxbxnvx

neyse ciddileşecek olursak ben pek beğenmedim. anca şarkının sonuna geldiğimde nerenin verse nerenin nakarat olduğunu anlayabildim prechoursu hala anlayamadım sanırım bxnxvznvxnxbxm şarkının ne olduğunu anlamadan, şarkıyı sindiremeden şarkı bitti. cidden bu 3 dakikadan az şarkı işinin bitmesi lazım. ne dinlediğimi bile anlamıyorum.

Reidia

Mor Sümbül
Rookie Idol
Tepki
617

şahsen ben beğenmedim. Tarz olarak benlik bir şarkı değil
Ben gidle dinleyicisiyim ama bu şarkıyı sevmedim hani yok yani silinsin.
O kadar özensiz olmuş ki sanki sırf yapılmak için yapılmış.

Daha çok özen beklerdim resmen özellikle soyeon bazı hareketleri mimikleri beni gıcık etti.

Neredeyse her klipte *** sallama var yetti.

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Ben pek sevemedim. Ama ana şarkıdan ümitliyim. Bakalım nasıl olacak