Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Gossip Girl X K-Pop

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Gossip Girl karakterlerini K-pop idolleri oynasaydı, hangi idol kimi oynardı sizce?
NOT: Son sezona yeni başladım yalvarırım izleyenler Gossip Girl'ün kim olduğunu söylemesin. LJFLSKLDGFKL

ttt.jpg

Kim Jennie as Blair Waldorf diyorum ben. Özellikle bu çekimden sonra Blair'i oynaması için başka kimse düşünülemez. IT girllüğü olsun, aurası olsun, Paris aşkı olsun ve kraliyet seviyesinde bir lükslük olsun, kesinlikle Jennie = Blair. (Ayrıca bu çekimdeki saç bandı detayı...) 💜
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Chuck Bass kim olurdu konusunda kafam baya karışık. Ama şu iki fotoğraf bana inanılmaz Chuck Bass vibe veriyor, bir de siz yorumlayın bakalım.

main-qimg-e79aad34b70155833861657526a7a71f-lq

ENhAQlmCGKm0mS8bPXSKKpNgku2zj2aZd2EMZ0HxWKhDsHWYu6ZaEPTHnZu0vuTOf7L4By12MPMhv6POGCTeQamrH4t-O55RiYY=w960-rj-nu-e365

Son düzenleme:
Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Yıllar önce izleyip bitirdiğim için her şeyi unutmuşum ama chuck'ın iğrenç karakterini unutamıyorum.
Chuck ilk sezonlar inanılmaz salaktı ya ama sonradan düzeldi gibi bence. Şu an seviyorum kendisini. Ama Blair ile bir türlü kavuşamamaları (ikisinin de kendi salaklıkları yüzünden) ya da sürekli ayrıl/barış yapmaları bi noktadan sonra beni delirtmeye başladı.