Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Guzel Ama Yeter

minasyy

Trainee
Tepki
312
Eve,psyche... her neyse o şarkıyı ilk çıktığı zaman aşırı sevmiştim ama artık duyunca kusasım geliyor🤮 tamam promo yapılır iyi hoş da b**unu cikarttilar artık her gün farklı remix geliyor cidden yeter

Sizin de böyle hissettiğiniz şarkılar var mı?

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Eve,psyche... her neyse o şarkıyı ilk çıktığı zaman aşırı sevmiştim ama artık duyunca kusasım geliyor🤮 tamam promo yapılır iyi hoş da b**unu cikarttilar artık her gün farklı remix geliyor cidden yeter

aespa+revel takip eden biri olarak ağlıyorum şu anda.Keske promo ne görebilsek🥲🥲

Konu Sahibi
minasyy

minasyy

Trainee
Tepki
312
Spicy 2 hafta mi ne sürdü 😭😭😭 LS 2 AYDIR PROMOYA DEVAM
2 hafta promo olacak diye sevincten olen beni duvarla bakistirdi
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Lütfen le serafim şu şarkıyı rahat bırakın artık.Şarkıya çekilen tik tok'lar yetmiyormuş gibi bide kaç farklı versiyonunu çıkartıyorlar.
En sacmasi hem tt çekiyorlar 100 tane bide kamera arkası diye 100 tane daha video atiolar

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562

Genel tiktokta her hit olan gg şarkısı...wadada eleven antifragile asla salmıyordu ana sayfamı ama eve psyche ayrı bir boyutta salmıyor bıktım

Konu Sahibi
minasyy

minasyy

Trainee
Tepki
312
Genel tiktokta her hit olan gg şarkısı...wadada eleven antifragile asla salmıyordu ana sayfamı ama eve psyche ayrı bir boyutta salmıyor bıktım
En azından digerlerinde fan yapımı daha fazlaydi bu şarkıyı direkt sanatcinin kendisi yapio
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Unforgivenı bile bu kadar tanitmadilar keske epbw title olsaydi
Bside hali buysa title...dusunemiyorum

eirene

Rookie Idol
Tepki
371
imamezmezmezmezinstresbutwestillthebestdressedfearlesssayyeswedontdresstoimpress

boomboomboomboomgetitlikeboomboomboom

Snape

Trainee
Tepki
91
Aynısı ya şarkıyı ilk zamanlar sevip dinlerdim şuan karşıma çıkınca nasıl geçeceğimi şaşırıyorum. Ayrıca ben bir şarkıyı çıktıktan sonra üç gün fln düzenli dinlesem çok aman aman bir şarkı olmadığı sürece hemen sıkılıyorum bu kişiler şarkının kayıtları ayrı dans öğrenme süreciydi performansıydı üstüne bir de bu tiktok challengelar fln hala nasıl şarkıdan bıkmıyorlar acaba her ne kadar kendi şarkın da olsa bir süre sonra baygınlık gelir yani