Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hadi Ive, Le Sserafim, Nmıxx Ve Newjeans'den Biaslarımızı Paylaşalım.

Athena

Lilith
VIP Rapper Queen
Tepki
1,970
Bende Kazuha,Bae,Hyein ve Leeseo
Peki ya sizde?🍒

Ekli dosyalar

• le_sserafim_ive_nmixx_newjeans_capa_widemd.jpg
    le_sserafim_ive_nmixx_newjeans_capa_widemd.jpg
    28 KB · Görüntüleme: 9

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Bias seçecek kadar herșeyini takip ettiğim bir gruplar degil ama visual, ses vs. olarak bakarsam;
Ive Rei
Lesserafimden kısa saçlı kız
Nmixx Jinniydi ama malum ayrıldı
New Jeans şarkılarını açıp baktığım grup üyelerine hakim değilim ama YSL ile anlaşma yapan kız hep gülerek konuşuyor aşırı farklı kanaoakoakaoakaoa

haneull

Fanbase Starter
Tepki
1,166
Ben bu gruplardan sadece ive in varyete şovunu izledim o da running mandi. Orada en dikkatimi çeken liderdi ego olmadan iletişimi ve enerjisi ile çok parlaktı. Wooyoung unda neden bu kadar nefret aldığını ilk defa o zaman anladım yazık kızı makina gibi eğitmişler.Üzüldüm..
Ortaya geç, sürekli gülümse, mimikleri kontrol et,olan başını belli açıyla tut bla bla..

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
Aralarından sadece Ive 'ın hayranıyım ama diğer gruplardan da sevdiğim kişiler var

ive Wonyoung ❤️🥹
Lesserafim Chaewon
Newjeans Danielle
Nmixx Haewon

amaterasu

Trainee
Tepki
93
IVE'in tarzına ve müziğine bayılıyorum, müziklerini sıkı takip etsem de üyeler hakkında öyle çok fazla bilgim yok, pek içeriklerini izlemedim. Ama Wonyoung'ın üstüne çok gidiliyor ve aşırı gereksiz nefret alıyor, halbuki tam anlamıyla kusursuz bir idol (Bu sebeple insanlara yapmacık falan geliyor ama kız işini yapıyor) O yüzden Wonyoung diyeceğim.
NewJeans Haerin, sessiz sakin bir kız ve kediye benziyor gerçekten çok eşsiz bir havası var bence.
NMIXX Sullyoon hem güzel hem vokalleri süper.
Le Sserafim'de favorim aslında Yunjin'di ama son zamanlarda biraz itici buldum kendisini o yüzden grubun en yeteneklisi olan Chaewon diyeceğim

• Kalp
Reactions: ask

kelebek

ece 🫧
Lead Dancer
Tepki
7,934
ive wonyoung rei
nmixx sullyoon (jinni ayrilmadan once jinni'ydi)
newjeans danielle hyein
lesserafim chaewon

Konu Sahibi
Athena

Athena

Lilith
VIP Rapper Queen
Tepki
1,970
💜

digustingshaat

Trainee
Tepki
303
ive dışındakileri aşırı bilmiyorum ama yine de çoğunu bilyor sayılırım
ive liz
le sserafim chaewon
nmixx kyujin
new jeans hanni

mirai

Trainee
Tepki
484
Bende Kazuha,Bae,Hyein ve Leeseo
Peki ya sizde?🍒
İve - Wony(eskiden beri kendisini severim idolüm bir hata yaptığında gülümsemişti ve bu bana çok samimi gelmişti hatta biraz shipledim) ve Liz(çıkış yaptıkları anda sarı saçlarına vuruldum ve karakteri çok tatlı geliyor)
Le sserafim - sakura(bu grupta tek sevdiğim kişi)
Nj- Haerin(sessiz sakin birine benziyor ayrıca OMG baby partı çok güzel)
Nmixx- jiwoo(nmixx bana nedense grupça bir soğuk geliyor ama bu kız )

Snape

Trainee
Tepki
120
İve arada açıp programlarını fln izlerim Liz bence çok eğlenceli bir kız gerçek hayatta arkadaş olmak isterdim.
Lee sserafim de kişilik olarak pek bilmiyorum sadece maknaeyi music bank mcliğinden tanıyorum şirin bi kiz ama bias seçecek kadar bi şeyim yok grupla.
Nmixx için Haewon arada karşıma kısa kesitleri çıkıyor komik birisi gibi sesini de seviyorum.
New jeans için de yine grubu takip etmediğim için pek bir şey diyemem ama hanni sanırım çok neşeli olduğundan daha kanım kaynadı ona karşı.

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,982
IVE’den beğendiklerim var ama isimlerini bilmiyorum.

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,745
Nmixx - Haewon ( önceden Jinni & Haewon idi )

Le Sserafim - Chaewon

New Jeans - Hanni & Danielle ilgimi çekiyor sadece

IVE - Sadece şarkılarını dinliyorum favorim kim bilmiyorum

bilibili88

Fanbase Starter
Tepki
4,939
IVE-Liz: Kesinlikle bayiliyorum asiri komik bir kiz. Sesi de cok guzel cennetimsi bir ses tonu var daha fazla covera ihtiyacimiz var 😌
NewJeans-Yok: Kizlarin videolarini izlemeye calistim ama bana cok ruhsuz geldiler. Sanki grup kimyalari yok. Videolarini izleyemedigim icin uyelerin kisiliklerini de bilmiyorum.
LeSserafim-Sakura: Sagci soylemiyle yalan yanlis lincler yese de ben seviyorum. Fanlarla gerektiginde cizgisini cizmesini biliyo ama fanlarla cok guzel de iletisim kuruyo. Kazuha ve Yunjin'i GD partisinden beri sevmiyorum.
Nmixx-Bae: Bu grubu da cok bilmiyorum ama Bae bana crackhead gibi geliyo o da cok komik.

919799

Rising Star
Tepki
4,007
ive - rei
ls - eunchae
nj üyelerini tanımıyorum
nmixx - lily

Son düzenleme:

Haney 🍯

Ballı Lokum Ağa 🌼
Forum Ağası
Tepki
11,903
Aslında bu dört gruptan da biasım yok. Ama Nmixx ve Ive'dan bias seçecek olsaydım bunlar Lily ve Wony olurdu. Lily bana çok sempatik, tatlı geliyor. Ive ve skz arasındaki olaylardan sonra da özellikle Wony'ye bir sempati beslemeye başladım. Newjeans üyelerine bir türlü ısınamadım. Bunun kişilikleriyle alakası yok, onları düşündükçe aklıma okul geliyor (biraz saçma ama olsun) ls hakkında bir yorum yapamayacağım.

nevermindponi

Rising Star
Tepki
8,277
ive - yujin
ls - chaewon
nmixx - bias seçecek kadar bilmiyorum grubu ama en çok dikkatimi çeken lily
new jeans - instada gördüğüm videolara dayanarak haerin deyip geçiyorum