Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Hakkımda Ne Düşünüyorsunuz?

Ü

Üye silindi 123

Herkese merhabalar. Bugünkü anonim başlığı ben açıyorum. Forumda aktif olsam dâhi pek yorum yapmadığım için hakkımda da çok fazla düşünce yoktur diye düşünüyordum. Bu yüzden de ilk başta böyle bir başlık açmadım. Ancak son bir ayda daha çok başlıklara yazdığım için aşağı yukarı hakkımda bir fikriniz oluşmuştur diye düşünüyorum.

Bense kimseye anonim yazmadım çünkü çoğunuzla özel olacak bir şekilde diyaloğa girdiğim olmadı. Sadece başlıklardan bazı fikirlere sahibim. Ancak dediğim gibi tanımadığım için de yorum yapmayı doğru bulmuyorum. Zaten yazı sınırını karşılamadığım için de anonim yazma seçeneği bende henüz yok.

Bazılarınız soğuk olduğumu düşündüğü için -ki gerçekten seviyeli bir tutum sergilediğimin farkındayım- rahat hissetmeniz açısından başlığı anonim açmak istedim. Bir çoğunuz okuyor, çalışıyor olduğunuz için de haftasonu ve akşam saatlerine doğru açmayı doğru buldum.

İnsanların hakkımda neler düşündüğünü görmenin kendimi farklı bir açıdan seyretmeme olanak sağladığını düşündüğüm için sizden ricam boş geçmemeniz. İsterseniz pozitif, isterseniz negatif. Tek dileğim seviyeli bir şekilde katılmanız. Çünkü diğer türlü sağlıklı bir iletişim sağlayabileceğimizi düşünmüyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim, yorumlarınızı merakla bekliyorum. Güzel akşamlar diliyorum, sağlıcakla kalın 💙

Moderatörün son düzenlenenleri:

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,628
Şarkı zevkini beğendiğimi söylemiştim, hala da öyle düşünüyorum. Olgun biri gibi duruyorsun. İyi anlaşırız bence seninle. Biraz soğuk ve ciddi durduğun doğru ama ben de öyle olduğum için bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Seviyeli bir tutum sergilemen güzel bence. Entelektüel biri olduğunu düşünüyorum. Çok tanımadığım için eleştirecek bir yanını görmedim henüz.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 123

Şarkı zevkini beğendiğimi söylemiştim, hala da öyle düşünüyorum. Olgun biri gibi duruyorsun. İyi anlaşırız bence seninle. Biraz soğuk ve ciddi durduğun doğru ama ben de öyle olduğum için bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Seviyeli bir tutum sergilemen güzel bence. Entelektüel biri olduğunu düşünüyorum. Çok tanımadığım için eleştirecek bir yanını görmedim henüz.
Çok teşekkür ederim düşüncelerini paylaştığın için 💙 Değer verdiğim yapılar düşünceler. İlgilenmesem sormazdım. Bu yüzden diğer herkesten de bekliyorum! 👀👀👀

Tekrardan teşekkür ederim sana güzel sözlerin için 💙

aslı

Fanbase Starter
Tepki
696
Konuşma tarzına bayılıyorum.Kullandığın kelimeler olsun her şey çok güzel.Baya bilgili birine benziyorsun ve bu çok güzel.Seni pek tanımıyorum anca bu kadar yazabiliyorum ama iyi birisin bir kötülüğünü görmedim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,082
Seni çok tanımıyorum ama sana karşı hiç olumsuz duygum yok.
Çok düşünceli ve saygılı birisisin ve o saygıyı karşı taraftan da beklediğini açıkça belli ediyorsun bunu özelliğini çok beğeniyorum.
Kendini bilen ve sınırları olan birisisin.
Herkesle kolay kolay samimi olabilen birisi değilsin ama soğuk birisi de değilsin.
Oldukça kibar ve nahif birisisin 💙

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,082
Çok düşünceli ve saygılı birisisin ve o saygıyı karşı taraftan da beklediğini açıkça belli ediyorsun bunu özelliğini çok beğeniyorum.
Herkesle kolay kolay samimi olabilen birisi değilsin ama soğuk birisi de değilsin.
@Kaudupul
Konuyla alakasız ama naif ile nahif arasındaki ayrımı tekrardan açıklar mısın? Bir ara açıkladın ama şuan bulamadım.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 123

Konuşma tarzına bayılıyorum.Kullandığın kelimeler olsun her şey çok güzel.Baya bilgili birine benziyorsun ve bu çok güzel.Seni pek tanımıyorum anca bu kadar yazabiliyorum ama iyi birisin bir kötülüğünü görmedim
Çok teşekkür ederim zaman ayırıp düşüncelerini paylaştığın için 💙 O senin güzelliğin.

Mesafeli bir tutumun var. Ama rahatsız edici boyutlarda değil. Aksine çoğu zaman daha hoş oluyor bence. Konuşma biçimin çok iyi diyebilirim o yüzden.
Ve söylemeden geçemeyeceğim. Bana eski zaman Lady'lerini hatırlatıyorsun. Ciddili bir zerafet seziyorum senden.
Çok teşekkür ederim öncelikle 💙 Aman Elizabeth Báthory gibi bir şahsiyet değildir umarım aklında canlandırdığım leydi/kontes 🙀 Şaka bir yana tekrardan teşekkür ederim 💙

Sözlerin gücüne ve karşılıklı bir etki bıraktığına inanırım. Bu yüzden evet saygı gösteriyorsam saygı beklerim. Çok teşekkür ederim zaman ayırıp yazdığın için 💙

Forumda tarzını beğendiğim sayılı kişilerden birisin ❤️ Negatif diyecek bir şey bulamıyorum.
Teşekkür ederim öncelikle. Seninle bir ara Haggard ve senfonik metal üzerine uzun uzadıya konuşacağız inanıyorum. Ne ara bilmiyorum ama bir ara... Çok teşekkür ederim tekrardan 💙

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 123

@Kaudupul
Konuyla alakasız ama naif ile nahif arasındaki ayrımı tekrardan açıklar mısın? Bir ara açıkladın ama şuan bulamadım.
Bana sormamışsın ama yanlış değilsem naif; acemi, tecrübesiz, toy ve benzeri anlamlara geliyor. Nahif ise kibar, ince demek için kullanılan olması gerekiyor.

Hemen ayırt edilebilir zevke sahipsin, sen şarkı paylaşınca gerçekten bir şey bilip de paylaştığın belli oluyor. Genel olarak da çoğu konuda bir deneyimin, bilgin var. Üslubunu ve tarzını da beğeniyorum.
Aman aman sayın @Prenses Ciklet gelmiş, hoş gelmiş. Çok teşekkür ederim efenim 💙

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,082
Bana sormamışsın ama yanlış değilsem naif acemi, tecrübesiz, toy ve benzeri anlamlara geliyor. Nahif ise kibar, ince demek için kullanılan olması gerekiyor.
Çok teşekkür ederim 😍
Kaudupul bir ara bi başlıkta bu iki kelimenin arasındaki farkı anlatmıştı. O yüzden onu etiketledim.
Ben de bu kelimeyi yanlış kullanan birisiydim. Kaudupul anlatınca daha dikkatli olmaya çalışıyorum. Sana da yanlış kelime yazmak istemedim.
Açıkladığın için çok teşekkürler 🥰

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 123

Çok teşekkür ederim 😍
Kaudupul bir ara bi başlıkta bu iki kelimenin arasındaki farkı anlatmıştı. O yüzden onu etiketledim.
Ben de bu kelimeyi yanlış kullanan birisiydim. Kaudupul anlatınca daha dikkatli olmaya çalışıyorum. Sana da yanlış kelime yazmak istemedim.
Açıkladığın için çok teşekkürler 🥰
Rica ederim ne demek 💙

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,359
Herkese merhabalar. Bugünkü anonim başlığı ben açıyorum. Forumda aktif olsam dâhi pek yorum yapmadığım için hakkımda da çok fazla düşünce yoktur diye düşünüyordum. Bu yüzden de ilk başta böyle bir başlık açmadım. Ancak son bir ayda daha çok başlıklara yazdığım için aşağı yukarı hakkımda bir fikriniz oluşmuştur diye düşünüyorum.

Bense kimseye anonim yazmadım çünkü çoğunuzla özel olacak bir şekilde diyaloğa girdiğim olmadı. Sadece başlıklardan bazı fikirlere sahibim. Ancak dediğim gibi tanımadığım için de yorum yapmayı doğru bulmuyorum. Zaten yazı sınırını karşılamadığım için de anonim yazma seçeneği bende henüz yok.

Bazılarınız soğuk olduğumu düşündüğü için -ki gerçekten seviyeli bir tutum sergilediğimin farkındayım- rahat hissetmeniz açısından başlığı anonim açmak istedim. Bir çoğunuz okuyor, çalışıyor olduğunuz için de haftasonu ve akşam saatlerine doğru açmayı doğru buldum.

İnsanların hakkımda neler düşündüğünü görmenin kendimi farklı bir açıdan seyretmeme olanak sağladığını düşündüğüm için sizden ricam boş geçmemeniz. İsterseniz pozitif, isterseniz negatif. Tek dileğim seviyeli bir şekilde katılmanız. Çünkü diğer türlü sağlıklı bir iletişim sağlayabileceğimizi düşünmüyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim, yorumlarınızı merakla bekliyorum. Güzel akşamlar diliyorum, sağlıcakla kalın 💙
Hem cool hem de hot birisin bence seninle arkadas olmak isterdim

Konu Sahibi
A

Anonymous (b2af)

Aslında pek bir şey yazmadığını düşünüyorsun ama yazdığın her cümlede nasıl biri olduğuna dair çıkarım yapabiliyorum. Konuşmadan önce dikkatli düşünen birisin sanırım ama bu bana mesafeli ya da soğuk gelmedi. Tam tersine insanların hassasiyetlerine saygı duyan biri olarak olumlu bir şekilde kaydettim seni aklıma. Olumsuz bir düşüncem yok senin hakkında ❤️

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 123

Hem cool hem de hot birisin bence seninle arkadas olmak isterdim
It's getting hot in here 🔥... Teşekkür ederim efenim 💙

Aslında pek bir şey yazmadığını düşünüyorsun ama yazdığın her cümlede nasıl biri olduğuna dair çıkarım yapabiliyorum. Konuşmadan önce dikkatli düşünen birisin sanırım ama bu bana mesafeli ya da soğuk gelmedi. Tam tersine insanların hassasiyetlerine saygı duyan biri olarak olumlu bir şekilde kaydettim seni aklıma. Olumsuz bir düşüncem yok senin hakkında ❤️
Çok teşekkür ederim düşüncelerini paylaştığın için 💙 Evet sözlerime dikkat etmeye çalışıyorum. Ben herkesin tek bir hayatı olduğuna inanırım ve o hayatı da üzgün geçirmemesini isterim. Bu yüzden bu kadar dikkat ediyorum. Kırmamak adına. Tekrardan teşekkür ederim 💙

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,860
Seni fazla tanımıyorum çünkü pek aktif değilsin ki bu çok normal ben de bu foruma geleli 1 ay mı ne oldu o yüzden pek tanıyamadım seni ama senin hakkında hep çok kibar ve naif olduğunu kelimeleri özenle seçtiğini duydum, sonra dikkat edip bakınca gerçekten de çok kibar ve nazik bir üslubunun olduğunu gördüm. Çok elit ve bir yandan da mütevazi bir havan var bence ❤️

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 123

Seni fazla tanımıyorum çünkü pek aktif değilsin ki bu çok normal ben de bu foruma geleli 1 ay mı ne oldu o yüzden pek tanıyamadım seni ama senin hakkında hep çok kibar ve naif olduğunu kelimeleri özenle seçtiğini duydum, sonra dikkat edip bakınca gerçekten de çok kibar ve nazik bir üslubunun olduğunu gördüm. Çok elit ve bir yandan da mütevazi bir havan var bence ❤️
Çok teşekkür ederim düşüncelerini benimle paylaştığın için 💙 Övgülerin için de ayrıca teşekkür ederim 💙

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 123

Ben de anonim yazmak istemeyenlerdenim. Seninle anlaşacağımızı hiç düşünmüyordum. Başkalarıyla olan yorumlaşmalarını her gördüğümde "Anlaşamayız, kesin çok tartışırız, en iyisi mesafemi koruyup onu rahatsız etmemek" diye düşündüm. Yani üzerine gitmektense böyle durumlarda geri çekilme taraftarıyımdır her zaman. Fakat gel zaman git zaman benim başlıklarıma da yorumların oldu, Sayın Hong Ki. Seni ve düşüncelerini sevdiğimi, beğendiğimi, aslında ortak bir paydada buluşmaktan hiç zorlanmayacağımızı fark ettim. Bu bana iyi gelmişti. Sonunda, forumda kendimle alakalı bir şey yazdığımda bana destek olanlar arasında sen de vardın, hiç beklemediğim biriydin hem de. Beklediğim bazı insanların aksine. Bunun yeri bende her zaman ayrıdır, ayrı olacaktır mesela. Ayrıca düşüncelerini savunma, anlatma, karşındakini dinleme ve sakin kalabilmeni seviyorum.
Uranyum'u ikna edip alacağım o rozeti... Adım artık dokuzdan ona çıkar bu şekilde hhasashahsas. Evet birkaç kez belirtmiştim kişisel konularda teselli,tavsiye vesaire vermekten bilerek kaçındığımı. Bu yüzden de özellikle yorum yapmıyordum kimseye. Beklememeni anlıyorum yani. Ancak senin başlığın açıldığı vakitlerde forumda çok benzer konuların konuşulduğunu gördüm. Bir diğer deyişle kara bulutlar çökmüştü herkese. Tavsiye vermesem de en azından işe yarayacağına inandığım bir yöntem olan müziği devreye sokmak ve bir parça önermek istedim. Ve yine adımı çıkartan kişinin bir kaydıydı... Şaka bir yana teşekkür ederim düşüncelerini benimle paylaştığın için. Beni çok mutlu ettin 💙

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 123

Fazla aktif değilsiniz ama gördüğüm kadarıyla çok kibar birisiniz, üslubunuza hayranım❤️ ve sizden biraz çekiniyorum🥺
Süre olarak aktifim aslında ama evet pek paylaşım yapmıyorum. Güzel sözlerinizi ve düşüncelerinizi benimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim 💙 Ayrıca ben de farkındayım evet biraz seviyeli,uzak ve soğuk bir yapım var. Ancak saygılı ve seviyeli bir şekilde konuştuğumuzda asla bir kabalık etmem sizlere. Bu yönden çekinceniz olmasın sakın. Tekrardan çok teşekkür ederim beni çok mutlu ettiniz 💙