Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anket Hangi Bts Şarkısı?

Hangi BTS şarkısı tercihin?

• Kullanılan toplam oy
    16
Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
666
tam fake love'a basmak üzereydim ki baepsae'yi gördüm🔥 masaları kırarcasına oyumu baepsae'ye bastım:cool:
Baepsae bir şaheserdir
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Pied Piper, 2! 3!, Spring Day, Rain safe bir his veriyor, bu tarz şarkılarını seviyorum daha çok 🤍
Life goes on da safe sadece kafa karıştırıcı olmaması için bir tane ekledim😄
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Konudan bağımsız genel olarak erkek gruplarını pek takip etmiyorum nedense ama birkaç bts şarkısı dinlemiştim, tarzları güzeldi. Pek kpop havası vermiyor ama yabancı pop ile beraber kendi kpop havalarını da kattıklarını düşündüğümden farklı ve özgün bir hava vermişti bana. Nasıl açıklarım bilmiyorum ama Kpop'ta böyle bir farklılık ferahlatıcı gelmişti.
BTS bazı gruplar gibi bir tarzı tutunca diğer şarkıları da aynı tarzda çıkarmıyor😄 Bu yüzden daha fresh havası var bence~☆

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
666
2 tane seçebildiğim için fake love ve i need u seçtim. Life goes on buruk kaldı 😔 bunlar dışında spring day, one day, boy with luv, idol, on, sea, ptd, gogo, anpanman, dionysus, coffee, like, hold me tight, ttu gibi şarkıları seviyorum. Çok geniş bir skalaları olduğu için karar vermek zor oluyor xkrkfkgkg
Dionysus yazısını hayal olarak gördüğümü sandım gerçekmiş🤗 bu şarkı benim için en ikonik şarkılardan biri ve ne kadar dinlesem de vazgeçemeyeceğim bir tür aynısı tüm BTS şarkıları için geçerli ama dionysus ve ı need u yerleri ayrı bende~☆