Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru Hangi Mesleği Yapardınız ?

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Ekonomik kaygı, aile baskısı, ülke şartları, yetenek, şans tüm bu etkenleri dışarıda bırakarak istediğiniz her mesleği yapmakta özgürsünüz. Hangi mesleği yapmak isterdiniz ?
Ben gezi programı sunucusu olup dünyayı gezmek isterdim. Program bitince de bir kitap kafe açıp orayı işletmek...

Konu Sahibi
Valin

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
yatış ashdhadh f1 pilotu sevgilisi (bence full time job loll) tatlı fitler yapıp paddockta takılırdım.. her ülkeye özel farklı kombinler... 😜😜 ya da moda dünyası ile alakalı bir meslek, tasarımcı/model olabilirrr 🎀
Ayyayay çok orijinal bir fikir bayıldım buna

Konu Sahibi
Valin

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Daha önce tanıştık mı diye kendimi sorguladım bir an jdjdj
Bu hayalimi sadece beni tanıyanlar bilir de👀😁
Ayy yok yok burada birkaç defa dansçıları sevdiğini, sevdiğin dans takımlarını filan söylediğine denk gelmiştim o yüzden dedim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

var bir hayalimiz...ahsdhash senin fikrinide çok sevdim benn gelen müşterilere anlatıcak tonla hikayen olurdu artı mekanın dekorundaki globalliği düşünemiyorumm çok havalı 🤩🤩
Ayyy gittiğim her şehirden bir hatıra köşesi

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
669
Ayy yok yok burada birkaç defa dansçıları sevdiğini, sevdiğin dans takımlarını filan söylediğine denk gelmiştim o yüzden dedim

Ayyy gittiğim her şehirden bir hatıra köşesi
Aa..evet,unutmuşum 😅

Konu Sahibi
Valin

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Hep değişiyor açıkçası fakat tüm dünyayı gezip program yapıyorlar adı ne tam bilemedim oranın sunucusu olmak isterdim herhalde 😅
Ayyyy aynı şeyi demişiz beraber program yapalım Tv8'de Almeda ile Murat'ın yaptığı bir program vardı dkjfjs

Memuriyet gibi bir yere bağlı çalışmaktan ziyâde, daha çok hobi,zevk alacağım işler hoşuma gidiyor. Mesela doğa fotoğrafçılığı, ya da seyehat etmeye yönelik işler
doğa fotoğrafçılığı da çok güzel olurdu cidden

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,509
Film & dizi sektörü ile ilgili bir iş olabilir. Arka plandaki işler hep ilgimi çekmiştir

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,195
Spesifik bir alan var mı peki aklında
Muhtemelen sevdiğim şarkıcıların albümlerini dinlerdik, ünlü dedikodusu yapardık, girl talk ya da böyle sadece oturup konuşmalı videolar olurdu. Çok çorba gibi olurdu kavdksbdksjdjdldbfksjsk