Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hangi Şehirlerde Yaşıyorsunuz Ve Eğer Doğmadan Önce Sonsalardı Size Hangi Ülkede Şehirde Doğmak Isterdiniz?

Tepki
297
Hangi şehirlerde yaşıyorsunuz ve eğer doğmadan önce sonsalardı size hangi ülkede şehirde doğmak isterdiniz?

Benim yaşadığım yer karışık ama en sık bulunduğum yer Eskişehir diyebilirim.
Doğmak istediğim ülke kesinlikle iskandinav ülkelerinden biri heidi gibi dağlarda salınmak köylü dedemle didişmek çobanlarla oynaşmak istiyorum sömsmsm

edit: kategoriyi yanlış seçmişim sorry kpop sohbetleri olmayacaktı :(

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358
Hangi şehirlerde yaşıyorsunuz ve eğer doğmadan önce sonsalardı size hangi ülkede şehirde doğmak isterdiniz?

Doğmak istediğim ülke kesinlikle iskandinav ülkelerinden biri heidi gibi dağlarda salınmak köylü dedemle didişmek çobanlarla oynaşmak istiyorum sömsmsm

Yasadigim yer= 34
Dogmak istedigim yer= barcelona

Konu Sahibi
hyrnsgülfirstlady
Tepki
297
Kızlar çanakkale soğuk diyorlar bizde ev bakıyoruz da şöyle küçük yazın gitmeye var mı bilen nasıl oluyor? Diğe ryazlık bölgelere göre de ucuz fiyatları (tabi ki ucuz değil ama karşılaştırınca en iyisi çanakkale oluyor) neden daha ucuz?

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,126
Antalya'da yaşıyorum, ülkenin sıcak şehirlerinde de yaşadım soğuk şehirleri de dahil. O yüzden sadece sonbahar ya da ilkbahar yaşanan bir ülke varsa oraya gitmek istiyorum 😂😂

mile

Trainee
Tepki
30
samsun/yeni zelanda veya finlandiya da doğmak isterdim
Konuyla alakası yok ama samsunda bildiğin güzel kütüphaneler var mı?
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ordu da yaşıyorum bir ülke seçecek olsam ekonomisi güzel Türkiye derdim ama ingiltere ve Amerika de beni hep çok çekiyor