Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hate Traine Kurban Gitmis Idoller

marin

Rookie Idol
Tepki
1,087
Öncelikle hoşgeldin aramıza diyerek başlayayım 🤗 Soruya gelince sanırım tüm Twice üyeleri zaman zaman bu nefret treninden nasibini aldı. Ama en ağırı Sana'nın yediği linçlerdi. 2016-17 nefes aldığı için bile nefret yağdırırlardı. Hiç unutmuyorum sırf Jungkook ile sunuculuk yaptı diye ardından gelen bi kamyon lafı. Zirve dönemini yaşayan tüm kadın idoller gibi Sana da nasibini aldı maalesef. Sadece Sana değil sırf Twice'ın konseptleri kendilerine hitap etmiyor diye özellikle bizim ülkedeki KPOP tayfa her geri dönüşü zehir ederdi bize. 2016-17-18'de çok acımasızdı herkes Twice'a karşı 😔

Konu Sahibi
augustine

augustine

argumentative, antithetical dream girl
Rising Star
Tepki
6,862
Öncelikle hoşgeldin aramıza diyerek başlayayım 🤗 Soruya gelince sanırım tüm Twice üyeleri zaman zaman bu nefret treninden nasibini aldı. Ama en ağırı Sana'nın yediği linçlerdi. 2016-17 nefes aldığı için bile nefret yağdırırlardı. Hiç unutmuyorum sırf Jungkook ile sunuculuk yaptı diye ardından gelen bi kamyon lafı. Zirve dönemini yaşayan tüm kadın idoller gibi Sana da nasibini aldı maalesef. Sadece Sana değil sırf Twice'ın konseptleri kendilerine hitap etmiyor diye özellikle bizim ülkedeki KPOP tayfa her geri dönüşü zehir ederdi bize. 2016-17-18'de çok acımasızdı herkes Twice'a karşı 😔
16 17 yillarinda kpopi biliyordum ama takip etmiyordum o yuzden sana olayini pek bilmiyorum ama tahmin edebiliyorum erkek grubu fanlari oyle oluyor genelde zaten. oppalarinin yaninda kadin gorunce kuduruyorlar

mimmos

Trainee
Tepki
88
hahahah 2016-2017 yılları twice youtubeda falan en çok dislike alan kliplere sahipti diğer fanlar sırf dislike atmak için klibin çıkışlarını bekliyorlardı inanılmazdı ya inanılmaz bir hate train vardı twice için