Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hiç Paranormal Bir Deneyiminiz Oldu Mu?

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,306
Benim olmadı, paranormal deneyimleri okumayı severim, Işıl Işık sağ olsun. Tabii ki bir de onları okuduktan sonra gece ışık hızında evde dolanma faslı oluyor, yine de seviyorum. Sizin yaşadığınız garip, paranormal olduğunu düşündüğünüz şeyler varsa okumayı çok isterim.

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,080
Paranormal denir mi bilmiyorum ama beni baya korkutan bir şey olmuştu. Üniversitede arkadaşlarım korku filmi açmıştı normalde asla izlemem o tarz şeyler. Çabuk korkan biriyim. Ama o gün odamda oturmaktansa oturma odasında kızların yanında oturmak istedim. Ne izlediğimizi hatırlamıyorum Türk bir korku filmiydi sanırım. Tüm ışıklar kapalıydı. Bir ara bir arkadaşım ayağa kalkıp odasına gitti bir şey almak için kendi odasının ışığına bastı yakmak için ama kendi odası değil de birden oturma odasının ışığı açıldı. Şu an çok korkunç gelmiyor ama o an filmin ortasında baya korkmuştuk çünkü daha önce asla böyle bir şey olmadı ve o günden sonra da bir daha olmadı. Garip bir denk gelmeydi cidden

HYS

Trainee
Tepki
184
bir gün 3 tane erkek kuzenimle birlikte hazır hepimiz teyzemin evinde yatıya kalmışken gece korku filmi izleyelim dedik ve izlediğimiz filmin adı dehşetin yüzü idi kısacası film rahibelerle alakalı bir korku filmi her neyse biz 4ümüz yer yatağında yan yana sıkışarak(korkudan) filmi izlemeye başladık ve arada korkmamız dışında her şey normal gidiyordu (bu sırada başka bir teyzem ise salonda uyuyordu) taa ki kuzenimin kapının orada rahibe silüeti gördüğünü söyleyene kadar
ilk başta inanmadık bu mal yine ne saçmalıyor dedik ancak daha sonrasında baktığımızda orada gerçekten rahibe silüeti vardı ve rahibe salonda uyuyan diğer teyzemdi hepimiz illk başta hass2tir noluyo demeye başladık daha sonrasında filmi kapattık ve ışığı açtık
ışığı açtığımızda teyzem olduğu yerde duruyordu ve bize rahibe silüetiyle beraber gülümsüyordu sonra 4-5 saniye ardından teyzem yanımıza geldi ve siz hala neden uyumadınız dedi(niye acaba amk) sonra her şey normal ilerledi başka bir şey olmadı ancak işin sıkıntı yeri şu
ben o gün salonda teyzemle beraber uyudum ve ilk defa ailemden başkasının evinde uyuyordum kısacası altıma sıçtım tşk

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,099
bizim eski evde çok geldi başıma jhghuyggf şimdiki evim güzel evim😘
daha öncede yazmıştım oradan kopyaladım jhgjhgjhg
şimdi bizim eski evde benle kardeşim ranzada uyuyorduk ben üst kattaydım bir gece aniden uyandım ve Sanki yanımdaki cam kırıldı ve içeri bir şey geldi gibi oldu. karanlıktı ve aniden uyandım o kısım rüya falanda olabilir ama tam o anda bir şey yorganıma tutundu ve aşağı çekiyordu. ben bırakmıyorum djjejen bir yandan da tırmanıp yanıma gelmesinden korkuyordum. hâlâ o gece nasıl bitti nasıl sabah oldu diye düşünüyorum
Bizim o evde bir şeyler vardı bence bir kaç defa da arkamdan ne yapıyorsun diye sesler duydum. Hatta kuran kursuna gidiyordum oradaki hocaya söyledim "melekler ne yaptığını sormuş ne güzel" dedi fkkrkrek en korktuğum da abimin sesiydi dolaptan bir şey çıkaracaktım ne yapıyorsun diye bağırdı korkup arkamı döndüm kimse yok sonra evin içinde aradım bulamadım anneme sordum abin 1 saat önce çıktı dedi ben haa? Oldum

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,080
bizim eski evde çok geldi başıma jhghuyggf şimdiki evim güzel evim😘
daha öncede yazmıştım oradan kopyaladım jhgjhgjhg
şimdi bizim eski evde benle kardeşim ranzada uyuyorduk ben üst kattaydım bir gece aniden uyandım ve Sanki yanımdaki cam kırıldı ve içeri bir şey geldi gibi oldu. karanlıktı ve aniden uyandım o kısım rüya falanda olabilir ama tam o anda bir şey yorganıma tutundu ve aşağı çekiyordu. ben bırakmıyorum djjejen bir yandan da tırmanıp yanıma gelmesinden korkuyordum. hâlâ o gece nasıl bitti nasıl sabah oldu diye düşünüyorum
Bizim o evde birşeyler vardı bence bir kaç defa da arkamdan ne yapıyorsun diye sesler duydum. Hatta kuran kursuna gidiyordum oradaki hocaya söyledim "melekler ne yaptığını sormuş ne güzel" dedi fkkrkrek en korktuğum da abimin sesiydi dolaptan bir şey çıkaracaktım ne yapıyorsun diye bağırdı korkup arkamı döndüm kimse yok sonra evin içinde aradım bulamadım anneme sordum abin 1 saat önce çıktı dedi ben haa? Oldum
melekler mi ne yaptığını sormuş bdjsdgfhjgsfsj

Ü

Üye silindi 56

Bu olayı hâlâ hatırlıyorum çok etkilenmiştim ve hâlâ karanlıktan korkuyorum. Küçükken elektrikler kesilmişti neredeyse bütün şehirde kesilmiş gibiydi çünkü her yer zifiri karanlığa bürünmüştü ve ay o gün olduğundan fazla ışık saçıyordu. Dışarısı gündüz gibi aydınlıktı. Annem mutfağa mum getirmeye gitti ben kanepede uzanıyordum abilerim balkona çıkmıştı ne olduğunu anlamak için. Acaba trafoda falan mı sorun var diye. Odada yalnız olduğumu biliyordum ve ben kanepede uzanmaya devam ediyordum. O sırada birinin yaklaştığını ve elini uzattığını hissettim. Ve o eli tuttum annem sandığım için. Salladım niyeyse elini çocukluk aklımla ne diye sallıyorsam 😂 ve kolunda altın bilezik gibi bir şey vardı çünkü hem elime değdi hemde şıngır şıngır ses geldi. O sırada annem mutfaktan elinde mumla geldi oda aydınlandı ortalıkta kimse yok. Yaşadığım korkuyu siz düşünün. O eli tuttuğumdan çok eminim çünkü o sesi duydum. Kadın eline benziyordu küçük ve narindi. Anneme söyledim büyük ihtimal korkmayayım diye hayal görmüşsündür diyip geçiştirdi 🥲🥲

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,099
Bir de şey olmuştu okulda defterimde "you one day" diye bir yazı gördüm arkadaşlarım yazmıştır dedim ciddiye almadım. sonra tekrar oldu rastgele bir sayfa açıyorum bu yazı (her sayfasında yok)okula hiç götürmediğim hatta kapağını bile açmadığım kitabımda bile vardı. İngilizce öğretmenime söyledim sen bir gün çok mutlu olacaksın demek istemiştir diyor. hocam çok masum düşünüyorsunuz dedim djmdmdnd hem neden devamını getirmiyor hep yarım bırakıyor ki??(evdekilerin de yapacağı bir şey değil)çok merak ediyorum

Son düzenleme:
Konu Sahibi
Haney 🍯

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,306
Paranormal diyebilir miyiz, bilmiyorum ama şöyle bir anım var. Ben eniştemi çok seviyordum. Onun hayata karşı görüşü, insanlara yaklaşımı çok başkaydı. Vefat ettiğinde cenazesine gidemedim ne yazık ki. Final haftamdaydım ve çok üzüldüğümü, çok ağladığımı hatırlıyorum. Kendisi uzun yol şoförüydü bu arada. Haliyle de seyir halindeyken beyin kanamasından kaybetmiştik kendisini. O yüzden bana hep eniştem uzun yola gitmiş de gelecekmiş gibi geliyor, yaşadığına inanıyorum sebepsizce. Neyse, mezarına ilk gittiğim zaman toprağını temizledik. Yabani otlar vardı etrafta ve yanımızda eldiven yok diye gazete kağıdıyla tutup çektik çalıları. Etrafını yıkadık vs. Derken artık gitmemize yakın (tabi ben bu arada içimden onunla konuşuyorum, özlediğimi vs söylüyorum) etrafı tamamen temizlediğimizden emin olduğum halde tam yola inecekken ayağımın önüne gazete kağıdı uçuştu. Biz hepsini toplayıp çöpe atmıştık oysa. Ben de aldım kağıdı dedim unuttuk herhalde. Ama bakasım geldi yani ve gözüm iliştiğinde tek bir kelime bütünlüğü bozulmamıştı onda da “Umut” yazıyordu.
Başın sağ olsun, üzüldüm 😔

Tepki
297
Olmadı olana da asla inanamıyorum aorry kere sorry hele o youtube videoları o kadar fake ki… hatta bu paranormal olayı benim agnostik olmamaın baş mimarıdır yani böyle bir mevzu olmuştu çocukken tabi bişi yok ortada ama çocukşuk bişi var sanıyosun önce din hocamı darladım cinler şeytanlar var mı hocim dedim falan filan boş bir cevao verdi bana tabi ki tatmin etmedi asla hemen araştırdım nasıl başladıysam kurandır tevrattıe hepsini baya araştırdım zamanla buz gibi oldum dinlere karşı tabi çocukluk o dönem her akşam dua edip yatan bi bebişim kolay değil karar verip aaa allah yokmuş demek. Lise dönemi iyiden iyiye evrimle kafayı bozdum ciddi belgesel izliyorum vs bende bitti bu din işi. Ve bugün hala bu tarz kitaplar okuyorum ve evrimle bunun paikolojisiyle kafayı bozdum. Anlattıklarım size günah gibi gelebilir tani ki uç bile gelebilşr ama bu özet çok fazla şey yaşayıp kafada bitirdim yapamıyorum yani hani karşıma cin falan çıksa bile ikna olmam simülasyon derim büyük ihtimal smsmsm bu arada lütfen bu yazımı da dine saygısızlık falan diyip yargılayan biri çıkmasın forumu terkederim. Herkesin kendi kararıdır arkadaşlar din sizin için ne kadar hassas bir konuysa evrimdir bilimdir benim için çok hassas karşılıklı saygı duyalım.

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,450
paranormal mi bilmiyorum ama geçen gün ne zaman gözümü kapatsam kulağımın dibinden gelen yüksek sesle (nefes sesi tıkırtı gibi) kalkıp durdum uyumuyordum da gözümü kapatmış düşünüyordum her seferinde de tüm odayı kontrol etmek zorunda kaldım. bana şu sıralar bir uğruyorlar sanırım ama hayırlısı cmpwkxpskx
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Paranormal diyebilir miyiz, bilmiyorum ama şöyle bir anım var. Ben eniştemi çok seviyordum. Onun hayata karşı görüşü, insanlara yaklaşımı çok başkaydı. Vefat ettiğinde cenazesine gidemedim ne yazık ki. Final haftamdaydım ve çok üzüldüğümü, çok ağladığımı hatırlıyorum. Kendisi uzun yol şoförüydü bu arada. Haliyle de seyir halindeyken beyin kanamasından kaybetmiştik kendisini. O yüzden bana hep eniştem uzun yola gitmiş de gelecekmiş gibi geliyor, yaşadığına inanıyorum sebepsizce. Neyse, mezarına ilk gittiğim zaman toprağını temizledik. Yabani otlar vardı etrafta ve yanımızda eldiven yok diye gazete kağıdıyla tutup çektik çalıları. Etrafını yıkadık vs. Derken artık gitmemize yakın (tabi ben bu arada içimden onunla konuşuyorum, özlediğimi vs söylüyorum) etrafı tamamen temizlediğimizden emin olduğum halde tam yola inecekken ayağımın önüne gazete kağıdı uçuştu. Biz hepsini toplayıp çöpe atmıştık oysa. Ben de aldım kağıdı dedim unuttuk herhalde. Ama bakasım geldi yani ve gözüm iliştiğinde tek bir kelime bütünlüğü bozulmamıştı onda da “Umut” yazıyordu.
gözüm doldu ya çok tatlı bir an olmuş

Son düzenleme: