Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İdeal Erkek Tipiniz?

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
İstanbul beyefendisi.
Saygılı, merhametli, anlayışlı, yavaşlığa tahammülüm yok o yüzden uyuşuk olmayan, esprili ama gevşek değil, dışarıya karşı biraz gizemli, kültürlü, müzik ve film zevki iyi olan (recep ivedik tarzı filmleri seviyorsa mesela olmaz gibi yaa. 😅), toplumsal ve çevre olaylarına karşı duyarlı, futbola takıntılı olmayan, mümkünse benden bir 25 cm uzun, zayıf (ama sıska değil), bakımlı (saç sakal tıraşına ve temel temizliğine önem veren biri yani). Bir de üstüne baby face olursa harika olur ama diğer şartları karşıladıktan sonra baby face olmasa da olur 😅😁

Saydığım özelliklerde bir erkek olduğunu çok zannetmiyorum ama bir umut işte 😅
Benim ideal tipi anlatmışsın resmen kaksksk

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,125
Çevremde hep kaba saba erkekler olduğu için kibar konuşan erkeklere zaafım var. Onlar farkında değil ama böyle kibar nazik konuşurken ben karşılarında eriyip bitiyorum. Hiç fark etmiyorum bile tipinin nasıl olduğunu. Gözlerime perde iniyor. Birde malum partili olmasın yeter benim için 😅

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,089
ben net varım bu arada kimse okeylemese bile tek başıma alırım tek dileğim düğüne beni çağır ve karşılıklı pink venom rap partı yapalım :)
Sana özel pink venom temalı davetiye bastırıyorum bekle kız kajhfsgklkl
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

erkeklerin hanımcısı,kızların beycisi makbulmüş
Hanımcı erkeğe karşı beyci olan/olmayan kız ilişkisi her zaman yürür ama beyci kıza karşı hanımcı olmayan erkekle asla yürümez mesela.. Dipnot olarak kayda geçelim. KLGFJDGFDF

Son düzenleme:

digustingshaat

Trainee
Tepki
202

Hanımcı erkeğe karşı beyci olan/olmayan kız ilişkisi her zaman yürür ama beyci kıza karşı hanımcı olmayan erkekle asla yürümez mesela.. Dipnot olarak kayda geçelim. KLGFJDGFDF
hahahhahdxhjdh bekliyoruuuum

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 128

doğru…

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,797
ideal erkek tiplerinizi merak ediyorum ünlü ya da kendi hayal gücünüzle yarattığınız bir tip
bi de herkesin dilinde olan o malum soruyu sormak istiyorum big boy,star boy,istanbul beyefendisi üçlüsünden hangiBenğmki

mr darcy ❤️ sana bi fun fact anna karenina (2012) filminde keiranın (aşk ve gururdaki elizabeth)abisini canlandırıyo bıyığı var orda
Hanımcı , ev işlerinde yardımcı olan, temiz, merhametli,cömert,sakin , komik, konuşkan,düşünceli, küfür etmeyen , yazım yanlışlarına dikkat eden ,ona uyum sağlayabileceğim biri. Dış görünüşü pek umursamıyorum nasıl göründüğü beni pek ilgilendirmiyor.

Tepki
150
Komik ve ağırbaşlı ve benimle ayni boyda olan erkekler genelde benden uzunlara küçük adam deyip zorbalamak favorim xudbxudhduwh

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
KLDHFJFŞLHNFG henüz değilim ama nişanlıyım. 🥺 🥺 🥺
Nasıl ya ay umarım hep mutlu olursun......

Kesinlikle benimle ufak çaplı rakabetlere girecek biri...
Anlayışlı, uzun, kaslı, kahveyi çaya tercih eden, yemek yapabilen, hanımım ne derse o olsun diyen, kesinlikle spor yapan, esmer, asosyal olan, zeki, annesinin sevgi dolu olduğu (kesinlikle kızı gibi olmam lazım), tek çocuk,elleri güzel, tarzı olan, sosyal medyası olmayan, gerçekçi düşünen, kumarla küfürle işi olmayan biri benim ideal tipim...

Son düzenleme:

Only Once🍭

Rookie Idol
Tepki
464
Hanımcı , ev işlerinde yardımcı olan, temiz, merhametli,cömert,sakin , komik, konuşkan,düşünceli, küfür etmeyen , yazım yanlışlarına dikkat eden ,ona uyum sağlayabileceğim biri. Dış görünüşü pek umursamıyorum nasıl göründüğü beni pek ilgilendirmiyor.
Yazım yanlışı kırmızı çizgimizdir hfdtjkkhgyfssxgbunjk

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
ideal erkek tiplerinizi merak ediyorum ünlü ya da kendi hayal gücünüzle yarattığınız bir tip
bi de herkesin dilinde olan o malum soruyu sormak istiyorum big boy,star boy,istanbul beyefendisi üçlüsünden hangisi?
Benimki daha cok istanbul beyefendisine uyuyor da nazik zeki insanlar beni her zaman etkiliyor😭

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,783
ideal erkek tipim karakter olarak 2125 baek yijin. ++++ köpeklerden çok korkarım o yüzden bir köpek yaklaştığında uzaklaştıracak ve beni sakinleştirecek erkek benim gözümde dünyanın en çekici erkeği olur🤭🤭🤭 ay ne zaman önümüze köpek çıksa ben paniklediğim için insanlar öfleyip pöflüyo NAPAYIM YA NAPAYIM