Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Ideal Tip

Ü

Üye silindi 192

Dış görünüş olarak kızıl saçlıları çoğu zaman çok çekici buluyorum, zeki ve çok darlamayan kişiler de aynı şekilde.

Screenshot_20230620-192008_Chrome.jpg

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,462
kumral beyaz ten ve büyük göz seviyorum karakter olarak her şeyden biraz isterdim dpekdpdl mizah sempatiklik yerine göre olgunluk bir de tatlı olduğunu düşüneceğim kadar şapşal olabilir mesela

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,565
Benden en az iki en fazla yedi yaş büyük, ingilizce bilen, kitap okumayı ve müze gezmeyi seven, yemek yapabilen, güzel bir tarzı olan, sportif, anlayışlı, yeri geldiğinde abi yeri geldiğinde baba giyeri geldiğinde erkek arkadaş olabilen, date fikri olarak farklılığı seven, bana yeni şeyler öğretecek olan kültürlü bir beyefendi
Joy geldiginde abi joy geldiginde baba @JungkookunTavşanDişleri nasıllll
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Siyah saç, beyaz ten, mavi göz uyumu gördüğümde ruhumun bedenimden ayrıldığı doğrudur ama mesela Henry Cavill'e karşı en ufak bir ilgim yok. Kişiden aldığım enerjiye de çok bağlı.
Megan geldi aklima direkt

haneull

Rookie Idol
Tepki
602
Gerçekten çok bir beklentim yok nefes alsin yeter djjdjdjdj diyormuşum😂😂😂
Karakter olarak kesinlikle kendini iyi yetiştirmis ve değişime gelişime açık bir insan olmalı. Dar görüşlü insanlar çok zor. Merhametli ve çalışkan olmalı.
Tip olarak da esmer uzun boylu ve uzun parmakları olan erkekler 🤭🤭🙏🙏🙏

Ü

Üye silindi 244

Iıı şey.. Bruh..
ya öncelikle duyygusallığa kaçtıysam özür dilerim. zaten yeni aldatıldım ki biliyorsunuz bu aralar zor durumlar yaşıyorum. kesinlikle drama için yapmıyorum sadece niye böyle cevap vermek zorundasınız ki hayır deyip geçebilirsin. yani biraz daha kibarca cevap verebilirdin. ondan biraz kırdı. sadece bu aralar zaten hassasım ondan eğer çok duygusallığa kaçtıysa herkesten özür dilerim. ya muhtemelemn ben abartıyorum ya neyse. yine de ne düşündüğümü söylemek istedim içimde kalmasın diye. bilmiyorum ya neyse

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,565
Evet abartıyorsun :D Esprisine dedim zaten. Bu ship şeylerini pek sevmem de ondan. Senlik bir şey yok yani. Yine de kırdıysam özür dilerim.
Ben abarttigini dusunmuyorum verdigin cevap bana verilse ben de kirilirdim kiz hassamis zaten anlatmis, ustune yine boyle bir cevapla karsilassaydim🤐