Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Idol Olsanız Arkadaş Kalamayacaklarınız

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,450
çok yerdik biraz da pozitif basalım dedim xpwmdls jihoon(trs), L, eunwoo, chanyeol, soobin ve jungkook ile aynı ortamdaki bir idol olsam sektördeki crushlarım olurlardı muhtemelen o yüzden arkadaş olamazdım onlarla

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550
çok yerdik biraz da pozitif basalım dedim xpwmdls jihoon(trs), L, eunwoo, chanyeol, soobin ve jungkook ile aynı ortamdaki bir idol olsam sektördeki crushlarım olurlardı muhtemelen
Txt uyelerinin insta hesaplarindan sonra yuz yuze gelsek sırıtmadan duramam ozellikle soobini hic kpop takiplemeyen arkadaslarima atiyorum ne kadar sirin cocuk diyorlar (bir de bunlar homofobik ataerkil erkek)

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550
Ya bunun hollywood versiyonunu da yapalım
Gifin cok iyi
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Txt uyelerinin insta hesaplarindan sonra yuz yuze gelsek sırıtmadan duramam ozellikle soobini hic kpop takiplemeyen arkadaslarima atiyorum ne kadar sirin cocuk diyorlar (bir de bunlar homofobik ataerkil erkek)
Bu erkekler sinif arkadasim bu arada isteyerek arkadaslik etmiyorum yanlis anlasilmayayim😭

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,020
Seventeen'in bütün üyeleriyle başta yakınlaşmak için arkadaş olurdum . Sonra hepsine yürürdüm.
Bts'den Jin ve Jhope. Jhope ile bir iki muhabbetimiz olurdu oradan açılırdım ona. Jin çok yakışıklı. Bakmaya doyamam. Bir de yemek yapan erkeklere fena düşüyorum. Peşini bırakmazdım.

Ü

Üye silindi 192

çok yerdik biraz da pozitif basalım dedim xpwmdls jihoon(trs), L, eunwoo, chanyeol, soobin ve jungkook ile aynı ortamdaki bir idol olsam sektördeki crushlarım olurlardı muhtemelen o yüzden arkadaş olamazdım onlarla
Jungkook, Suho

Eyebrows Flirting GIF

• Kalp
Reactions: inx
Konu Sahibi
inx

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,450
aşkım şöyle yani hoşlanacağın hatta belki yan yana olsanız çıkmak isteyeceğin idolleri yazacaktın hwasa egoist gibi geliyor yazmışsın pek hoşlanıyor gibi gelmedin

Damla

Trainee
Tepki
81
Bu liste de bir zamanlar pek uzundu akdhsmxhsn kısaldı tabii artık, 2pm junho, nct jaehyun-doyoung.

• Kalp
Reactions: inx