Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bir K-Pop Idolü Olacak Olsanız Hangi Idol Olmak Isterdiniz?

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,901
Şuan bir idolün yerine siz geçecek olsanız (yani o olacak olsanız) bu hangi idol olurdu?

Changmin'in bir videosunu izlence aklıma böyle bir konu açmak geldi. Ben Changmin (tvxq) olmak isterdim. Hem çok iyi bir vokali var. Hem tarihi başarılara sahip bir grubun üyesi. Hem herhangi bir skandalı yok. Hem efendi iyi bir karakteri var. Hem iyi bir yüze ve fiziğe sahip. Üstüne bir de sorunsuz bir şekilde evlendi ve çocuk sahibi oldu. Halktan hiç tepki çekmedi evlendiği ya da sevgilisi olduğu için. Çünkü her şeyi olması gereken zamanda olması gerektiği gibi yaptı. Yani ailesini de kurdu ama kariyeri de tıkırında. Daha ne olsun. (Maşallah diyelim de nazar olmasın 😄).

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Kesinlikle Lisa. Çünkü yabancı ülkeden gelip bu kadar parlaması çok hoşuma gidiyor, başarı konusunda idolüm. Ve dans etmeyi çok sevdiğimden Lisa'nın dans yeteneğinden istiyorum ya. dfjgdgh

eirene

Rookie Idol
Tepki
371
Mental sağlığım çok daha güçlü olacaksa Wonyoung, Rosé ve Lisa olabilir

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Jennie net.Hem yetenekli hem güzel.Çok iyi markalarla anlaşıyor ve it girl💅.

jurnalci

Trainee
Tepki
33
Ejder abimiz olurdum üstüne de Seungri'yi şikayet ederdim. Oh mis. Herkes beni sevecek gelsin paralar arkadaş denen it de rezil olacak.