Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Idol Olsaniz Pozisyonlariniz Ne Olsun Isterdiniz?

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,450
az lineım olmasını asla istemezdim bu yüzden main vocal center leader rapper fotg olursam yeterli

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,450
Yavaş ya gaç tane alıyon
3 dakika boyunca sadece dans edip bir cümle söylesem sinirim bozulurdu ses pozisyonlarında üstte olmak önemli o yüzden e ben söylerken başkası ortada dursun da istemezdim. yeteneğimin hakkının verilmesi için de insanların beni tanımasını isterdim fotg da önemli yani xlsmldsks

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,020
Ana rapçi ve lider olurdum.
Rap dinlemeyi ve söylemeyi seviyorum. Ayrıca rapçilerin liderlik yönü daha ağır basıyor. Bir aslan burcu olarak da öne çıkan özelliğim lider ruhlu olmam. Normal hayatta da bazı şeyleri çevremdeki insanlara göre daha iyi yönetirim. Birkaç işi aynı anda yürütebilirim.
Vokalim çok kötü sürekli detone oluyorum . O zaman da linç yağmuruna tutulurdum. Ayrıca vokalde nefesim yetmezdi.
Visual olmayı isterdim. Kore'de görselin iyiyse sektöre tutunman daha kolay oluyor. Ama beni bu tipimle visual yapmazlardı. Sürekli kilom ve sivilcelerim yüzünden çok linç yerdim
J-Hope Boy With Luv GIF by BTS

Konu Sahibi
I

Ikiryō

ana vokal, maknae, center birde grubun boyle yetenegiyle one cikan elemani olmak isterdim aslinda hayatimi degis tokus yapmak istedigim tek hayat var o da JEON JUNGKOOK OLMAK ISTERDIM YA
evet tam o olarak o
IMG_20230614_144035.jpg

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Dancer ve rapper kardesim. Mis gibi ikili. Fazlasında gözüm yok. Grubun girl crush tarzlı üyesi olayım, bana yeter.
lisa?
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ne dans edebiliyorum ne sesim güzel koreliler beni visual olarak da beğenmez.🥲 sektörün linç manyağı olmaya geliyorum
olsun fanlarin sana underrated der acitasyonla fan kazanirsin nxnxjxbxjdj
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

az lineım olmasını asla istemezdim bu yüzden main vocal center leader rapper fotg olursam yeterli
yeterli xbznbxnxnz ask faha ne kaldi ki