Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İgrençlik Olur Da Bizden Uzak Olur Mu?

kim de-fi

Trainee
Tepki
27
1000261021.jpg 1000261020.jpg

Koredeki telegram gruplarından ülkemizde de varmış. Galiba uzun zamandır ilk defa bu kadar çaresiz hissediyorum elimden bişey gelemiyor
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ciddi bir şekilde midem bulanıyor bugün.

Son düzenleme:

rururu__

Trainee
Tepki
56
Ekli dosyayı görüntüle 29526 Ekli dosyayı görüntüle 29527

Koredeki telegram gruplarından ülkemizde de varmış. Galiba uzun zamandır ilk defa bu kadar çaresiz hissediyorum elimden bişey gelemiyor

İnsanlar ne kadar vahşi ne kadar psikopat ya kanım dondu o mesajların hepsini okumadım midem aşırı bulandı bu kadar mı aşağılık, pislik olunur allahin belalari

damiboo

Trainee
Tepki
29
İnsanlar ne kadar da iğrenç cidden ya. Telegram da bir aksiyon almıyor. Bunlar ilk değildi ve bir yaptırım olmadığı sürece son olacağını sanmıyorum. Bu daha öncesinde benzeri amerikada oldu yakın geçmişte kore şimdi türkiye. Kim bilir daha hangi ülkelerde var. Cidden halimize çok yazık

Konu Sahibi
kim de-fi

kim de-fi

Trainee
Tepki
27
Bugün kıyafet denerken içimden milyon tane dua ettim Allah belalarını versin hepsinin cidden twiter sildim bu olaylardan sonra cidden evde hayalet gibi dolanmaya başlamıştım okuduğum şeylerden

erudite2

Trainee
Tepki
-2
Ekli dosyayı görüntüle 29526 Ekli dosyayı görüntüle 29527

Bunun için bir hareket başlatılıp cimere veya ilgili makama bir şikayette bulunmak iyi olurdu, en azından önlem alınma olasılığı olurdu.

Konu Sahibi
kim de-fi

kim de-fi

Trainee
Tepki
27
Biri bunları bi haber kanalına vs gönderebilir mi?(Benim aklıma sadece halk tv geldi a habere atılmayacağı kesin de) Ben çok istiyorum ama korkuyorum ve daha reşit değilim ama eminim burda reşit olan abla/abiler vardır çünkü bunun asla duyulmamış olması korkunç geliyor