Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Tarihi Geçmiş Ürün Kullansam Bir Şey Olur Mu?

Jesé

Trainee
Tepki
375
neutrogenanin sivilce karsiti urununu 1 yıl 6 ay önce falan almistim ama kullanmamistim bugunde kullaniyim dedim kullandim ama sonra farkettim ki ürün 12 aylikmis yani bir zararı falan olur mu(çok fazla bu tarz ürün kullanmadığım için bilgim yok mlsf

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
375
Ürün açıldıktan sonra 12 ay kuralı başlıyor diye biliyorum, ayrıca son kullanma tarihi yazmıyor mu ürünün üstünde?
Yazarken tam belirtmemisim ama Ürünü açtım kullandım maalesef daha önce
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ürün açıldıktan sonra 12 ay kuralı başlıyor diye biliyorum, ayrıca son kullanma tarihi yazmıyor mu ürünün üstünde?
Yazmiyor sadece açıldıktan sonra 12 ay içinde kullanin

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
375
Öyleyse önce bir kokusuna bak, sonra çok küçük bir bölgede hafifçe dene. Duruma göre devam et. En ufak alerjik reaksiyon gösterirsen at, cilt bakım ürünleri çok pahalı o yüzden kurtarmak istiyoruz ama cilt bariyerini düzeltmen daha pahalıya patlar.
Daha önce bu şekil bir yüz peelingi kullanmıştım açtıktan uzun süre geçmişti benim de ve bir sıkıntı çıkmamıştı ama tavsiye edemem. Sen yine de kontrollü davran bence. Umarım işe yarar.
Tesekkur ederim 💖💖