Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru Yeniden Doğsanız Hangi Forum Üyesi Olurdunuz?

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,141
Yaratıcılık şelalesinden bir yudum alın Mimosa ile birlikte

Ben @ask olup sayisalci olmak isterdim bir de @kayısı olup robloxda tartışma sırasında ben avukatım demek isterdim. @augustine in kafası çok eğlenceli gibi o var , @Havuçlu Tarçınlı Kek forum ve blogda en mantıklı yorumları yapan kişi bence onun kafasına da sahip olmak isterdim.Son olarak @andromeda gibi soft bir vibe imin olmasını ve o şekilde yaşamayı isterdim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,082
Gözlemlediğim kadar @Hissiz Müziğim işlerinde çok titiz, planlı birisine benziyor ve burada bir şeyler anlatırken çok yalın bir dil kullanıyor bu yüzden kendisinin bu tür huylarıyla doğmak isterdim.
Anaaaaa
Baya şaşırdım 🥺
Ayyy teşekkür ediyorum.
işlerinde çok titiz, planlı birisine benziyor
Burası biraz tartışılır ama olabildiğince ileride sıkıntı yaratmaması için planlı çalışmaya çalışıyorum 😅

burada bir şeyler anlatırken çok yalın bir dil kullanıyor
Olabildiğince anlaşılır olmaya çalışıyorum. Böyle düşündüğün için çok teşekkür ediyorum ♥️💋

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
931
@peterpan olmak isterdim herşeyde pat diye cevap verebilmek son derece kültürlü insanlarla havalı kelimelerle konuşmak çok güzel olurdu sksjsj
@Vankedisi olmaya da hayır demezdim saatlerce konuşmaya ideal insan
@🐼×͜×🐼 bu savaşçı ve yenilmez tavırları çok iyi
@Arven çok tatlı biri (bana içi fesat demişti ama neyse🙄skjsjk)

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 189

Saatte kaç km yürüdünüz ben hesaplayamadım da . Bu hız normal değil hanımefendi dlxllslxöxöxmxöx

Bence yürümedi uçtu direk 🫣
tabii aşko kuşko ünisi flört bilimleri mezunu olarak bu konuda uzman olduğum doğrudur 😎💅

Acaba hız sınırını aştığı için ceza mı kessek dmdkxöxmmdmdx.
Mimosayı bu kadar çabuk veremeyiz 😅

Ahahshshshshhs haklısın tabii ki de Mimosa'yı çabucak veremeyiz o yüzden bir ceza keselim 😎
helloooo sizden izin isteyen kim? cezayı hak ettiğim tek nokta inanılmaz cazibem ama kusura bakmayın birlikte doğduğum bir şey ile cezalandırılırmak istemiyorum 😔
Biz almıyoruz ki Bal Hanım @augustine baya uçtu kıza 🫣 biz koruyoruz bir kere 😔
mimosa askimsu benim yanımdayken sizin korumanıza ihtiyaç duyacak değil. onun için en iyisini ben biirim 😉 siz karışmayın 🤫
öncelikle mimosa birilerine ait olacak bir eşya falan değil. mimosa kendi ayakları üzerinde duran, bağımsız, güçlü bir birey ve buna saygı bile duyamayan sen mimosay> asla hak etmiyorsun

Ü

Üye silindi 189

@augustine Sana saygı duyuyorum valla yargıyı çok iyi dağıttın slayledin aşko 🤌🏻🤌🏻🤌🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻 (@Hissiz Müziğim valla dövecek bizi 😱)
bu pembe prensesin altında aynı zamanda savage bi queen de var 😎😎😎💅💅💅
Angry The End GIF by Robert E Blackmon