Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İhanet Ediyormuşum Gibi Hissediyorum

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Çok fazla Instagramda takıldığım ve odaklanmak istediğim şeylere odaklanamadığım için ilk önce bazı Instagram hesaplarımı dondurup Instagramı sildim en son da bütün hesaplarımı dondurdum. Ama orada bir arkadaş grubum var konuştuğum bazı kişiler de benden önce hesaplarını dondurup gitti ama geride kalan kişiler ise bizleri özlüyor. Kendileri benim için yeri ayrıdır sosyal medyada bir çok sohbet grubum oldu ama onların ki gibi hiç olmadı samimi söylüyorum gerçekten ben de yerleri ayrıdır. Burada vakit geçirip birileriyle iyi ve güzel anlaştıkça sanki ihanet etmiş gibi hissediyorum onlar beni özlerken ben burada vakit geçiriyorum aslında burayı çok seviyorum ve Instagram gibi zamanını aşırı alıp odaklanmam gereken şeylerden uzak kalmıyorum. Umarım anlatabildim duygularımı böyle hissetmem normal mi ve ne yapmam gerek inanın bilemiyorum

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Bence bu konuda gereksiz suçluyorsun. İnstagram toxicliği ile bura asla bir değil. İnstadaki toxic Türko kitlesi yüzünden bir ara bunalıma giriyordum neredeyse. Ben de bu yüzden oraya girmiyorum. Orada takılmak istemeyip burada vakit geçirmek istemen çok normal. Ayrıca bu senin hayatın. Canın burada vakit geçirmek istiyorsa kime ne? Her zaman kendi isteklerini önceliğin yapmalısın.
Biliyor musun çok haklısın ama ben arkadaş grubuma mı ihanet ediyor muyum diye düşündüm. Her zaman isteklerim önceliğimdir ama cidden Instagram bütün enerjimi alıyor arkadaşlarımı seviyorum o ayrı mesele

layley

Trainee
Tepki
449
Kendin için iyi olanı düşünüp yapmışsın. Eminim oradaki arkadaşların anlayışla karşılamıştır bu durumunu. Hayatımızda hep bir şeyleri ya da birilerini özleriz. Ama o kişi kendi için iyi şeyler yapmak için uzaklaştıysa, onun için iyi dilekler bulunmaktan başka bir şey gelmez elimizden. İhanet falan değil bu yani. İnsanları çok önemseyen bir yapın var gibi. Bu çok hoş bir özellik senin için. Ama kendini de unutma. Böyle şeyler için kendine ağır duygular yükleme

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Eğitiminin günün birinde seni bırakmayacağından eminiz ama arkadaşların için aynısı söyleyemeyeceğim. O yüzden sosyal medya ve eğitimin arasında bir denge kuramıyorsan, sonucunda ne olursa olsun sosyal medyayı hayatından çıkarman gerekiyor maalesef ki.
Daha doğrusu odaklanmak istediğim şeyler için de odaklanmamı engellediğini fark ettim o yüzden sosyal medyaya ara verdim kendim için tamam artık dönebilirim diyene kadar da dönmeyi düşünmüyorum ve evet ne olacağı belli olmaz belki onlar gitmek zorunda olacaklar ya da başka bir şey
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kendin için iyi olanı düşünüp yapmışsın. Eminim oradaki arkadaşların anlayışla karşılamıştır bu durumunu. Hayatımızda hep bir şeyleri ya da birilerini özleriz. Ama o kişi kendi için iyi şeyler yapmak için uzaklaştıysa, onun için iyi dilekler bulunmaktan başka bir şey gelmez elimizden. İhanet falan değil bu yani. İnsanları çok önemseyen bir yapın var gibi. Bu çok hoş bir özellik senin için. Ama kendini de unutma. Böyle şeyler için kendine ağır duygular yükleme
Doğru diyorsun aslında duygusallığa girmişim istemeden, insanları değil arkadaşlarımı sevdiklerimi önemseyen bir yapım var ama öncelikle her zaman kendimin o yüzden bana iyi gelmesi için uzaklaştım Instagramdan ama yine de mantık ve duygunun arasında kalırsın mantığı seçersin ve duyguların da yine gösterir ya kendini öyle bir şey bu da işte sanırım duygusallığımdan dolayı hissettim bu duyguları
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Benim yanımda olan Bi arkadaşım var şuan diğerileri uzakta geçen sitem etti biraz. Burda fazla vakit geçirdğimi söyledi onu da buraya gelmesi için ikna etmeye çalıştım ama o gelmek istemedi benim bırakamamı istiyor Vala. Kaynana ile gelin arsında kalmış gibiyim seni anlıyorum
Arada kalmış gibi hissetme nasıl o gelmek zorunda değilse sen de gitmek zorunda değilsin

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Çocukluk arkadaşım ailem gibi olmuş biri onunla asla ters düşmek istemiyorum açıkçası onu ihmal ediyorum telefonla konuşurken buraya bişey yazıyordum yine mi oradasın dedi
Anladım tabiki de çocukluk arkadaşınla ters düşmek istemezsin canım benim seni anlıyorum ben olsam ben de ters düşmek istemem ama dediğim gibi ne sen burayı bırakmak zorunda değilsin ne de o gelmek zorunda değil. Senin için en iyi çözüm ikisi arasında ki dengeyi daha iyi kurmak olacaktır mesela örnek vereyim telefonla konuşurken buraya bir şey yazmak yerine ona odaklanabilirsin sonsuza kadar konuşacak değilsin ya, konuşma bitince de buraya yazarsın