Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İnanıyor Musunuz?

Yeni yıla nasıl girersen öyle mi girersin?

• Bence var tatlım evet benim öyle olmuştu

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    18

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Yeni yıla girerken kitap okuyarak girdim sadece bir kez su doldurmaya gittim bu da Max beş dakika sürer o süre de de saat 00:00 olmamıştır bile ben de gittim kitap okumaya devam ettim sonra saate bir baktım 00:17ydi çoktannn yıl başına girmiştim bile bardağıma su doldurmaya gitmem dışında yeni yıla kitap okuyarak girdim resmen bugün de bir arkadaşım sana bir kaç kitap önereyim dedi(ben istememiştim) bakalım bu yılım nasıl geçecek. Gerçekten dedikleri gibi geçecek mi?

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,362
Net bir fikrim yok
Yıla iyi girdim InsAllah öyle olur.Ama pek iyi geçiceyini düşünmutorum her yılki gibi kötü geçicek.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Net bir fikrim yok
Yıla iyi girdim InsAllah öyle olur.Ama pek iyi geçiceyini düşünmutorum her yılki gibi kötü geçicek.
Böyle bu kadar umutsuz olma belki bu yıl muhteşem olacak belki çok iyi geçecek nereden biliyorsun karamsar olma bitanem pozitif ol. Pozitif düşün 🌍

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Ya aslında gecen yil yeni yila girerken etrafimda bir suru insan varken kendimi yalniz hissetmistim bu yil biraz da oyle gecti ne mezuniyetimden ne baska biseyden keyif alamadim dun gecede puding yedim dizi izledim ailem evde birseyler yapiyodu onlara bile katilmadim burada takildim tamamen yalniz girdim yani tabii bunlarin icinde sadece tum yil puding yemeyi isterim 🤭 yalniz gecirmek istemem tum yili yari yariya inaniyorum diyebilirim yani hersey bizim elimizde ona gorede sekilleniyor gunler ama bazen hiç beklenmedik seylerde olabiliyor mutlu huzurlu pismanlik duymadigim stressiz bir yil gecireyim yeter 💗

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Ya aslında gecen yil yeni yila girerken etrafimda bir suru insan varken kendimi yalniz hissetmistim bu yil biraz da oyle gecti ne mezuniyetimden ne baska biseyden keyif alamadim dun gecede puding yedim dizi izledim ailem evde birseyler yapiyodu onlara bile katilmadim burada takildim tamamen yalniz girdim yani tabii bunlarin icinde sadece tum yil puding yemeyi isterim 🤭 yalniz gecirmek istemem tum yili yari yariya inaniyorum diyebilirim yani hersey bizim elimizde ona gorede sekilleniyor gunler ama bazen hiç beklenmedik seylerde olabiliyor mutlu huzurlu pismanlik duymadigim stressiz bir yil gecireyim yeter 💗
Çok doğru diyorsun hayatım her şey bizde bitiyor huzur dolu bir yıl diliyorum senin için 💘💐

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,107
Ben ellerimi yıkıyordum içeri bir girdim yeni yıl. artık yıl boyu elimi yıkarım ndmsmndndn da babaannemlerdeydim tüm yılı burada geçiremem inanmıyorum ki olmasın 🥲

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Ben ellerimi yıkıyordum içeri bir girdim yeni yıl. artık yıl boyu elimi yıkarım ndmsmndndn da babaannemlerdeydim tüm yılı burada geçiremem inanmıyorum ki olmasın 🥲
Ay gülsem mi ağlasam mı bilemedim 😅 minnoşum babaannenlerden gidersin olur biter elini de sıkça yıkama olsun bitsin ama hem fena mı ellerin hep temiz kalacak işte