Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber İspanya'da 40.000 Kişilik K-Pop Konseri

waldorfism

Trainee
Tepki
368
Bugünlerde K-pop müziğini takip eden tutkulu dinleyicileri görmek hiç zor değil. K-pop'ın çeşitliliği ve evrenselliği kendisine her gün yeni hayranlar kazandırıyor. İçerisinde İngilizce sözler de içeren, uluslarası kitleyi de hedefleyen şarkılar da yaygınlaştı. Elbette bu da K-pop'ın büyümesine yardım ediyor.

36 farklı ülkeden toplam 40.000 uluslararası seyirci geniş konser salonunu doldurdu.

Seyircilerle yapılmış birkaç röportaj

*Portekizli K-pop hayranı: Portekizde K-pop performansları çok sergilenmiyor bunun için İspanyaya konsere geldim.*

*Belgian/Netherlands K-pop fanı: Bir K-pop hayranıysanız çok kolay arkada edinebilirsiniz. Farklı milletlerden insanlarla dost olmak çok heyecan verici.*

SHINEE üyeleri: K-pop tüm dünyada tanınıyor artık. Biz de bu süreçten geçen bir eranın parçası olduğumuz için gurur duyuyoruz.

1.[+192,-23] Bu cidden komik çünkü sokaktan bir Koreliyi çevirseniz bu idollerin hiçbirinin ismini sayamazlar.Eğer tüm idolleri karıştırıp içlerinden birini seçip sorsanız hiçbiri yüzlerini ayırt edemez, hardcore fan değillerse.

2.[+136,-11] Hadi Koreceyi küreselleştirelim!

3.[+10,-2] İspanya aşırı ırkçı bir ülke değil mi?

4.[+10, -6] Ve Koreliler kendi idollerini ve şarkılarını ayırt edemiyor. trot her zaman en üsttedir (trot reigns supreme on TV?) @Tenebris

[+9, -1] Good good good ♡

[+8, -3] İlkokulda değilseniz, Koreliler ne idolleri umursuyor ne de onları stanlemeyi. Kimsenin umrunda değil

[+7, -2] Seo Tai Ji'ye aşırı ilgili olduğumu hatırlıyorum ama yıllar geçtikçe ünlülerin hayatımda bir anlam ifade etmediğini fark ettim.

[+4,-1] Bu muhteşem!

Konu Sahibi
waldorfism

waldorfism

Trainee
Tepki
368
Alt tarafı bir konser için başka ülkeye gidebilme lüksü. Allahım Türk gençlerine nasip et yarabbim. Birde kim varmış konserde? Shinee hariç
Shinee konserde var mı emin değilim onların bu sözünü eklemişlerdi sadece Screenshot_20230730-174203~2.png böyle geçiyor kadro başka bir sayfada

• Alev
Reactions: ask