Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Itzy, Yeni Albümü Born To Be İçin Duyuru Videosu Yayınladı

liikyaliikya

Trainee
Tepki
385
JYP umarım daha iyi bir başlık şarkısı verir. Albüm bside parçalarının tittle parçadan daha iyi olduğunu düşündüğüm bir albüm gelsin istemem. Kore'de kız grupları açısından NMIXX ve ITZY daha arka planda kaldı, dinleyici (ben, şahsım) olarak Not Shy ya da Mafia In The Morning ayarında şarkı istiyorum.

Konu Sahibi
Haney 🍯

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,461
JYP umarım daha iyi bir başlık şarkısı verir. Albüm bside parçalarının tittle parçadan daha iyi olduğunu düşündüğüm bir albüm gelsin istemem. Kore'de kız grupları açısından NMIXX ve ITZY daha arka planda kaldı, dinleyici (ben, şahsım) olarak Not Shy ya da Mafia In The Morning ayarında şarkı istiyorum.
Jyp bu aralar çok sçıyor sıvıyor affedersin.

liikyaliikya

Trainee
Tepki
385
Jyp bu aralar çok sçıyor sıvıyor affedersin.

Yok ya, önemli değil. Zaten Run For Roses'i single olarak çıkartmak yerine nakaratı İspanyolca şarkı çıkartmayı tercih ederek belli etti, yeni parçaya dinlemeden kötü demiyorum ama Koreliler zaten ırkçıyken nakaratı İspanyolca bir şarkıyı ne kadar severler bilinmez. Kızlar için garantiye gitmek yerine hep riskli tercih yapıyor. Debut zamanı da promoları İspanyol youtube kanallarına çıkartarak yapmaya çalıştı, riskli şarkı seçti ve olan bu.

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,773
yayınlandığı zaman öyle gelmiyordu ama not shy güzel bir albümmüş gerçekten. hala be in love dinliyorum 🥲 bu sefer umarım prodüktörlerini değiştirirler çünkü itzynin bgm dışında kayıtlarında da sıkıntı var, çok garip😡😡😡 berkcan güvenin 15 yaşındaki prodüktörleri daha iyi vokal kaydı alıyor lan şaka gibi. kızlar hiç back vocal olmadan dümdüz şarkı söylüyor ve prodüktörleri olduğu gibi yayınlıyo delirmişler