Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Stray Kids, Itzy, Nmıxx, J.y. Park - "Like Magic" M/V Çıktı!

gnabnahc

Mr. Bang
VIP Rapper King
Tepki
1,227
Bu kadar kişi içinde çocukların hepsi söylemez diye -özellikle Chan daha kendi şarkılarında part almıyor resmen söylediğinde de göstermiyorlar- endişeleniyordum. Ama hepsine söz verilmiş. Görüntüleri de güzeldi bence. Ben sevdim.

Son düzenleme:
Konu Sahibi
gnabnahc

gnabnahc

Mr. Bang
VIP Rapper King
Tepki
1,227
Lily'nin şarkıya girişi efffsane olmuş. Seungmin ve Haewon'un vokalleri de çok iyi. Yalnızca nakaratı sevmedim, daha iyi bir nakaratla yılın en iyi şarkılarından birisi olabilirmiş. İlk kırk iki saniyeyi müzeye kaldırırım, şaheser gibi bir kırk saniye. Coca Cola için çıkmasa daha iyiydi tabii, bu Filistin-İsrail olaylarından dolayı fanlar da rahatsızdı.
Doğru nakaratı bende sevmedim. Coca Cola olayı için yorum yapmayacağım...

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,483
Allah'ım dinlemek için sabırsızlanıyorum, bir de tüm üyelerin olması daha da güzel. Çok heyecanlandım

Dikachu

Trainee
Tepki
81
Şarkı fena değildi. Beklediğimden daha iyiydi. Fakat marka seçimi yüzünden grupların protesto edilmesi iyi olmadı. İlla suçlu olan biri seçilecekse şirket olur.

marin

Trainee
Tepki
639
Şarkı çok iyi olmuş. JYPE’ye yıllardır aile konseri için yalvaran bana harika bir sürpriz oldu bu ama maalesef gönül rahatlığıyla dinleyemedim şarkıyı işbirliğinden dolayı. Huzursuz hissettim. Keşke JYPE 2.jen gruplarına yaptığı gibi yılbaşı şarkısı falan verseydi. O şekilde bir arada görseydik bu grupları. Sonra şu diğer şirketlerin katıldığı programa da katılsalar mesela. Ardından da bir aile konseri 🤌🏼 Diğer şirketlerin yapıp JYPE’nin yapamadığı şey nabız ölçmek. Ses getirecek ve ilgi çekecek işler yapmayı beceremiyorlar. Arada bir içlerinden bir akıllı çıkıyor da işte Hwang ikilisinin işbirliği gibi sahneler görebiliyoruz. Hoş ona da geç bile kaldılar ama neyse. Biraz sinirimi döktüm sanki ama birikmişti buraya denk geldi 😅

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,483
Şarkı çok iyi olmuş. JYPE’ye yıllardır aile konseri için yalvaran bana harika bir sürpriz oldu bu ama maalesef gönül rahatlığıyla dinleyemedim şarkıyı işbirliğinden dolayı. Huzursuz hissettim. Keşke JYPE 2.jen gruplarına yaptığı gibi yılbaşı şarkısı falan verseydi. O şekilde bir arada görseydik bu grupları. Sonra şu diğer şirketlerin katıldığı programa da katılsalar mesela. Ardından da bir aile konseri 🤌🏼 Diğer şirketlerin yapıp JYPE’nin yapamadığı şey nabız ölçmek. Ses getirecek ve ilgi çekecek işler yapmayı beceremiyorlar. Arada bir içlerinden bir akıllı çıkıyor da işte Hwang ikilisinin işbirliği gibi sahneler görebiliyoruz. Hoş ona da geç bile kaldılar ama neyse. Biraz sinirimi döktüm sanki ama birikmişti buraya denk geldi 😅
Jyp ne yapmaya çalışıyor cidden anlayamıyorum, bu aralar çok kötü yönetiyor grupları

marin

Trainee
Tepki
639
Jyp ne yapmaya çalışıyor cidden anlayamıyorum, bu aralar çok kötü yönetiyor grupları
Aslında her grup farklı birimler tarafından yönetiliyor. SM ve HYBE için de öyle. Yani şirketteki tüm grupların kendilerine özel ekipleri var. Ama JYPE’deki tüm birimlerin tanıtım konusunda bu kadar geri kalması inanılır gibi değil. Aslında SKZ ve 2PM’in birimi olan Div1 tanıtım konusunda en iyisi. İşbirlikleri olsun gönderdikleri etkinlikler olsun tanıtımlar olsun çok iyiler. Konsept konusunda en iyisi NMIXX’in birimi olan SQU4D. İçerik konusunda en iyisi TWICE’ın birimi olan Div3. Ama işte aynı anda hepsinde iyi olabilen bir birim yok. Birini yapsalar diğer taraftan eksik kalıyor. Ya da her şey iyi olsa bile viral etki yaratacak adımları atamadıkları için halkta ses getiremiyorlar. Mesela şu an TWICE’ın Look At Me şarkısı bir anda viral olmaya başladı. Dinlenmeleri ciddi artışta. Ben olsam hemen şirketteki diğer gruplara Challenge yaptırırım şarkıyla. Akım haline getirmek için çabalarım. Zaten bir yerden başlamış ateş. Sadece harlamak lazım. Bu gibi fırsatları değerlendirmeleri lazım mümkün olduğunca.

marin

Trainee
Tepki
639
Tanıtım konusuna katılmıyorum. Skzyi tanıtmak için div1 ın yaptığı çok az şey vardır. Şuan bile fanlar daha çok uğraşıyor skzyi tanıtmak için
Albüm işbirlikleri, bside parçalar için çekilen klipler, bireysel marka anlaşmaları ve etkinlikler, reality programları, ünlü festivaller vs. gibi diğer Divisionların sağlamadığı birçok imkanı sağlıyorlar. Diğer şirketlerle kıyaslayınca eksik yanları vardır belki ama JYPE grupları içinde tanıtım konusunda en başarılı Division SKZ’nin olduğu birim. 2PM’in son geri dönüşünde de aynı Division Mnet Comeback Show başta olmak üzere çok güzel bir geri dönüş programı oluşturmuşlardı mesela. 2PM üyelerinin solo işlerini de iyi idare ediyorlar. Nispeten daha iyiler yani.