Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anket İtzy'nin Yeni Şarkısı

None of my business şarkısını beğendiniz mi

• Evet :D

• Kararsızım :S

• Hayır :(

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

mirai

Trainee
Tepki
334
None of my Business çıktı ve benim için rap kısmına kadar da çok güzeldi ancak ryu rap kısmına gelince bi an ne oluyor dedim kızın sesi de bayağı değişik geldi bana ve sondaki yuna nananan partı+ rap kısmı hariç güzel geldi bana

(İlk anketim ehehhehehhe )
Nakarat kısmını beğendim bence Jypnin miss a hariç kız grupları rap yapmasa daha iyi ya da farklı bir teknik kullanmalılar kulağa hiç iyi gelmiyor
Birde Yeji ve Lia'nın saçları çok güzel olmuş bir ferahlık katmış

katarinadesu

Trainee
Tepki
289
Çok kötü değil ama itzy beni gram heyecanlandirmiyor uzun zamandır hiçbir sarkilarini ikinci kez acip dinlemedim heralde

marin

Trainee
Tepki
639
Yan şarkı olarak gayet güzel buldum ben. Başlık şarkısı daha enerjik ve hareketli olacak muhtemelen. O yüzden yan şarkılar içindaha sakin gidişatlı şarkılar seçilmiş. Böylece farklı yönlerini de göstermiş oluyorlar. Rap kısmı bence de olmasa da olurmuş. Ama gebel olarak güzel şarkı. Özellikle şu başlangıçtaki melodi çok hoşuma gitti benim. Nakaratı zaten şu danslı tanıtımdan beri dilime dolanmıştı.