Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Jongdae Ve Türk Exo-L'in Konusması

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
bugün görüntülü hayran bulusması vardı bir türk exol jongdaeyle konustu ve onun gibi bir babaya sahip oldukları icin kızlarının cok sanslı olduğunu söyledi 😭😭 3 yıldır bir kisinin jongdae'ye bu tarz cümleler kurup fanların her anında yanında olduğunu söylemesine ihtiyacımız vardı sonunda bunu birisi yaptı o kadar mutluyum ki 🥺 gözlerinin ici parladı resmen o kadar tatlı tepki verdi ki dünyanın en soft insanı
inbound2143300319106179897.jpg

Ekli dosyalar

• inbound8041902700774657212.jpg
    inbound8041902700774657212.jpg
    270.8 KB · Görüntüleme: 31

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
şöyle okudum 🥺
birinin açık açık bunu söylemesine sevindim koreliler, oppacılar ve antilerden almadığı nefret baskı kalmadıktan sonra tek bir kişiden bu konu hakkında duyduğu destek bile eminim ki mutlu etmiştir onu

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Türk olduğunu söyledi dimi kuru gürültüye gitmeyelim lütfen texol exoyu en çok destekleyen taraf
evet evet jongdae de sasırdı hatta türkiye mi diye tweetin linkini attım en üstte yer alıyo tepkisi cjslxjld cok tatlıı
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Gulusu zorlama gibi değil kendi icinden geldiği gibi gulmus, sanki bunlari duymaya ihtiyaci varmis da sonunda duydugu icin minnetini belirtiyo gibi. Gozlerim doldu cok kotu oldum 😭😭
ağlıycam simdi 😭

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
bugün görüntülü hayran bulusması vardı bir türk exol jongdaeyle konustu ve onun gibi bir babaya sahip oldukları icin kızlarının cok sanslı olduğunu söyledi 😭😭 3 yıldır bir kisinin jongdae'ye bu tarz cümleler kurup fanların her anında yanında olduğunu söylemesine ihtiyacımız vardı sonunda bunu birisi yaptı o kadar mutluyum ki 🥺 gözlerinin ici parladı resmen o kadar tatlı tepki verdi ki dünyanın en soft insanı
Ekli dosyayı görüntüle 4994
Sonunda biri söylemiş, çok mutlu olmuştur bence. Koreli exol'ler kızı linçlemesinler şimdi. Belli olmaz bunların sağı solu.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Sonunda biri söylemiş, çok mutlu olmuştur bence. Koreli exol'ler kızı linçlemesinler şimdi. Belli olmaz bunların sağı solu.
korelilerden önce jongdaenin solo fanları linclemeye basladı cjzlcjslc yani haksız sayılmazlar simdi bunu gördükten sonra bazı kisiler de özel hayatıyla ilgili konusmaya baslıycak diye endiseleniyolar

Tepki
297
Ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhh (süleyman soylu sesinden)

sonunda birileri bunu söyledi Türk olması da ayrı güzel gerçekten Türk Exo-L en anlayışlı olgun bulduğım fandomlardan biri fandomjm diye demiyorum 💕

Tepki
1,362
Ekli dosyayı görüntüle 4994
Bu gönderi beni hem çok sevindirdi, hem de endişelendirdi. Sevindim çünkü bu konunun tabu olması canımı sıkıyordu. Başka ülkelerde sanatçılar çocuklarına şarkı bile yazarken insanlar Chen'in hiç çocuğu yokmuş gibi davranıyordu. Fan bu konudan bahsettiğinde Chen'in gülümsemesini çok samimi buldum. Bence mutlu oldu. Canım benim belki de artık o da bu yok sayıştan sıkılmıştır 🥰🥰. Ama bir yandan da hem kız hem Chen ve ailesi hem de EXO yine linç yiyecek diye endişeliyim açıkçası. Neyse iyiye odaklanalım. Helal olsun be kız .

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Bu gönderi beni hem çok sevindirdi, hem de endişelendirdi. Sevindim çünkü bu konunun tabu olması canımı sıkıyordu. Başka ülkelerde sanatçılar çocuklarına şarkı bile yazarken insanlar Chen'in hiç çocuğu yokmuş gibi davranıyordu. Fan bu konudan bahsettiğinde Chen'in gülümsemesini çok samimi buldum. Bence mutlu oldu. Canım benim belki de artık o da bu yok sayıştan sıkılmıştır 🥰🥰. Ama bir yandan da hem kız hem Chen ve ailesi hem de EXO yine linç yiyecek diye endişeliyim açıkçası. Neyse iyiye odaklanalım. Helal olsun be kız .
evet jongdae zaten nefes alsa linc yiyo direkt bu yüzden ben de biraz endiselenmeye basladım antiler sanki konuyu jongdae acmıs gibi laf atmaya baslar cünkü "( umarım korelilerin kulağına gitmez ckskxjsıf

Tepki
1,362
evet jongdae zaten nefes alsa linc yiyo direkt bu yüzden ben de biraz endiselenmeye basladım antiler sanki konuyu jongdae acmıs gibi laf atmaya baslar cünkü "( umarım korelilerin kulağına gitmez ckskxjsıf
Umarım farketmezler ama bunun da yapılmadı gerekiyordu artık. Ne zamana kadar herkes 3 maymunu oynamaya devam edecekti. Uluslararası fanların Chen'i bıraktığı yok zaten. Koreli fanlar dertlerine yansın. Şirket bile para getirmeyen baba diye bahsederken fanlar neden bu konudan bahsedemesin ki. Ben asla çocuğu hakkında konuşulmasından rahatsız olmadım bugüne kadar. Ama bazı fanların Chen Kpop'ın en iyi vokallerinden biri değilmiş de tek vasfı baba olmakmış gibi davranmasından da nefret ettim. Bu konu tabu olarak kaldıkça Chen'in tek vasfı baba olmak olacak ama Chen Kpop'ın gelmiş geçmiş en iyi vokallerinden biri ve müziğe aşık bir şarkıcı. Baba olması normalleşirse insanlar onun yeteneğine daha fazla dikkat edecek.

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,450
ay ne güzel söylemiş öyle, iyi ki de söylemiş çok mutlu gözüküyor..🥺🫂
Sticker GIF by Spotify