Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Jongdae'nin Yeni Tarzı

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
inbound3815497292896533225.jpg inbound1419395922178949086.jpg inbound3059266305459105896.jpg inbound1882241946325325542.jpg

bu sabah resmen jongdae hepimizi mahvetti fotoları görür görmez BU ADAM BENİM BABAM diye bi yükseldim maalesef bu sacı asırı yakısmıss o gözlüklerle cok iyi görünüyo

ve lütfen insta acar mısın ya o kadar güzel fotolar cekiyo ki youtube topluluk kısmında harcanıyo resmen hepsi

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Ekli dosyayı görüntüle 7429 Ekli dosyayı görüntüle 7430 Ekli dosyayı görüntüle 7431 Ekli dosyayı görüntüle 7433

bu sabah resmen jongdae hepimizi mahvetti fotoları görür görmez BU ADAM BENİM BABAM diye bi yükseldim maalesef bu sacı asırı yakısmıss o gözlüklerle cok iyi görünüyo

ve lütfen insta acar mısın ya o kadar güzel fotolar cekiyo ki youtube topluluk kısmında harcanıyo resmen hepsi
Kendine gel lütfen bu adam evli ve çocuklu sjsjsjsjsj
Ama ilk ve son foto aşırııı iyi

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Tepki
1,364
Ekli dosyayı görüntüle 7429 Ekli dosyayı görüntüle 7430 Ekli dosyayı görüntüle 7431 Ekli dosyayı görüntüle 7433

Tipe bak, çok datlu 🥰🥰 Bir insanın eline mikrofon bu kadar mı yakışır? 😍
Çalışan Jongdae en sevdiğim ❤️

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Ünilerdeki zeki çocuk havası alıyorum. Bu çocuğu sevmeyenler utansın. Kariyerini iyi yöneterek yuva kurdu ne güzel. Bazıları da yıllarca keşlik ve kadın pazarlama işi yapan grup üyelerinin imajından sıyrılmak için evli çocuklu olmasını kullanıyor. Koreliler de sırf evli ve çocuklu diye imajı düzgün der o kişilere. Ama niyeyse Chen nefret alıyor.
koreaların bu ikiyüzlülüğüne artık söyleyecek bir sey bulamıyorum umarım jongdaeye yasattıkları her seyi yasarlar

Tepki
1,364
yaa bunu bilmiyodum üzüldüm su ann ☹️ cok da sağlam bir yapım aslında neden böyle oldu ki
Ben de tam bilmiyorum ama Kobiz'den baktığımda daha 500bin bile izlenmedi. Hasılat da 3,3m dolar gibi bir rakam. Filmin bütçesi sanki 20m dolardı. Şu ana kadar kazanılan miktar bu sayının yanında çok düşük maalesef.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

150 ülkeye satıldı neredeyse gişe nasıl kötü olabilir ki
Ben şu anlık Kobiz verisine bakıyorum. Umarım ben yanlış yorumlamışımdır.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Ben de tam bilmiyorum ama Kobiz'den baktığımda daha 500bin bile izlenmedi. Hasılat da 3,3m dolar gibi bir rakam. Filmin bütçesi sanki 20m dolardı. Şu ana kadar kazanılan miktar bu sayının yanında çok düşük maalesef.

Ben şu anlık Kobiz verisine bakıyorum. Umarım ben yanlış yorumlamışımdır.
daha vizyona girilmediği cok ülke var ya belki tamamen yayınlandıktan sonra bu sayı artar 😕

Tepki
1,364
daha vizyona girilmediği cok ülke var ya belki tamamen yayınlandıktan sonra bu sayı artar 😕
Ay inşallah öyle olur. Kyungsoo 10m izlenme bekliyordu bence. O yüzden bu sayıya üzülmüştüm. Filmin bütçesi de yüksek olunca biraz endişelenmiştim. Ama dediğin gibi diğer ülkelerde vizyona girmedi hala. Oralarda vizyona girip sonra da Netflix gibi bir platforma satılırsa iyi bir para kazanırlar herhalde.

Son düzenleme:
Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Ay inşallah öyle olur. Kyungsoo 10m izlenme bekliyordu bence. O yüzden bu sayıya üzülmüştüm. Filmin bütçesi de yüksek olunca biraz endişelenmiştim. Ama dediğin gibi diğer ülkelerde vizyona girmesi hala. Oralarda vizyona girip sonra da Netflix gibi bir platforma satılırsa iyi bir para kazanırlar herhalde.
ay evett netflixe satarlarsa baya etki eder bence global bir platform sonucta daha genis kitlelere yayılmasında cok yardımcı olur

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Ks da kısa saça dönsün 👀

yeni saç modeli aşırı yakışsa da benim için kısa saçlı halinin yeri ayrı 😭
ne kadar kısa saclı halini sevsem de su an kullandığı model cok iyi uzun bi süre böyle devam etsin ckdkckzc