Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dinle Bnd,Yeni Şarkısı Ile Herkesin Dikkatini Çekiyor

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
656
BOYNEXTDOOR,15 nisan 12:00'da 2. Mini albüm 'HOW?' ve başlık parçası olan "Earth,wind & Fire"ın mv'sini yayımladı.Bu şarkı,BOYNEXTDOOR'un benzersizliğini vurgulayan bir şarkı.
Şarkı,sevdikleri kişinin toprak,rüzgar ve ateş gibi tüm dünyaları olduğu hissini aktarırken,aynı zamanda aşkın da insanın kontrol edemeyeceği doğa gibi olduğunu vurguluyor.

Benim yorumum: Şimdi onların fanı olmamı bir kenara atıyorum.Onları ilk kez dinleyen birinin gözüyle bakıyorum ve şarkı cidden sarıyor.Boynextdoor zaten ilginç tarzıyla bilinir.Hiçbir grubu kopyalamaz hertaraflı faaliyet gösterir.BTS'ten sonra beni ilk kez kendisine çeken grup cidden...

NETİZEN YORUMLARI;
~
Bu şarkıyı sevdim
~Şarkı çok güzel.İlk defa onların şarkısını dinliyorum.Block B'yi sevenlerin beğeneceğini düşünüyorum.
~Ah,çok ilginç ve sevimli.Bu yaz için harika bir şarkı olurdu.Şarkılarını her zaman severim
~Şarkı çok eğlenceli ve güzel
~ZİCO müzik bestelemeye katılıyor mu? İyi iş çıkardılar

Şarkıyı dinleyip yorumlarınızı yazabilirsiniz🌷

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
656
Üzerimde bir Boynextdoor enayiligi var zaten. But sometimes ve One and only ile aşk yaşıyorum resmen.
Bu şarkıyı da beğendim ama diğer ikisinin yerini tutamadı 🤧
Tüm şarkılarıyla aşk yaşıyorum😭
Seventeen'in pretty u cover'ını ne güzel yapmışlardı tekrar tekrar izliyorum..Hele Riwoo'nun partı daha çekiciydi🥲
(Bu arada ilk kez onedoor buldumm)

soleil

Trainee
Tepki
184
but sometimes da iyiydi ama bu şarkı gelince emin olduğum bir şey var ki bonedo hareketli, neşeli şarkılar için biçilmiş kaftan. hep böyle şarkılar yapsınlar ben bonedo'dan razıyım. 😖

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
656
but sometimes da iyiydi ama bu şarkı gelince emin olduğum bir şey var ki bonedo hareketli, neşeli şarkılar için biçilmiş kaftan. hep böyle şarkılar yapsınlar ben bonedo'dan razıyım. 😖
Zico'nun kurduğu grup tabiiki muhteşem olmalı.Hem Zico bu grubun tek stilde gitmeyeceğini söylemişti.Yani bonedo'dan her an bir darbe yiyebiliriz jdjdh (şarkı tarzı anlamında)